fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

STEEL Aréna oslávi 10. výročie veľkolepo. Vystúpi v nej svetová hviezda!

Máte tip? napíšte nám mailom

Po desiatich rokoch sa vráti do košickej STEEL Arény. Fanúšikovia Bryana Adamsa sa môžu tešiť na hity, ako napríklad „I Do It For You“, „Please Forgive Me“,“ Heaven“, „Have You Ever Really Loved A Woman“, či „All For Love“… V rámci turné Get Up odohrá svoj jediný exkluzívny koncert na Slovensku 8. októbra práve v STEEL ARÉNE v Košiciach.

Bryan Adams sa vracia do Košíc symbolicky pri príležitosti 10. narodenín STEEL Arény. Práve on totiž odohral v novučičkej hale jeden z prvých koncertov v novembri 2006. http://www.steelarena.sk/index.php?context=299&p=213.

Za svoju tvorbu získal Bryan Adams nielen niekoľko nominácií Grammy, ale jeho piesne boli trikrát nominované na Oscara a päťkrát na Zlatý glóbus. Držiteľ najvyššieho kanadského civilného vyznamenania Order of Canada sa nevenuje iba hudbe, ale presadiť sa dokázal aj ako fotograf, je ambasádorom nadácie pre nepočujúcich Hear the World a po cunami v roku 2006 v južnej Ázii založil vlastnú charitatívnu organizáciu The Bryan Adams Foundation.

Prečítajte si tiež:
Vypic a žic - východniarčina prišla do módy!

„Koncert Bryana Adamsa v STEEL Aréne bol druhým v poradí a pamätám si na neho ako na pohodového chlapíka bez akýchkoľvek manierov. Hala bola úplne plná a ľudia nevedeli zohnať lístky. Prvú vec, ktorú po príchode urobil, bolo, že nechal zrušiť zábrany oddeľujúce VIP sektor, pretože všetkých fanúšikov si váži rovnako a nerobí medzi nimi žiadne rozdiely. Koncert bol skvelý, priam výnimočný, preto niet pochýb, že jeho hity opäť rozospievajú a dostanú do varu celú halu,“ uviedol generálny manažér STEEL Arény Igor Havrila.

Košický koncert Bryana Adamsa sa bude konať v rámci jeho aktuálneho turné Get Up, ktoré odštartoval v Austrálii a čakajú ho ešte vystúpenia v Európe, USA, či Kanade. Tour sa koná pri príležitosti vydania trinásteho štúdiového albumu s rovnomenným názvom.

https://www.youtube.com/watch?v=pwCG9TocvbM&list=PLpMUJrYyZ561glKn6Tq8jlApaPFuBN0L_

Nachádza sa na ňom deväť nových skladieb a štyri akustické verzie. Z remeselne vynikajúcich rockových vecí ako „Brand New Day”, “You Belong To Me” a “Thunderbolt“ zvoľňuje tempo k „Don’t Even Try” alebo „We Did It All“, čo v kombinácii s akustickými bonusmi znásobuje jedinečnú hĺbku a farbu jeho hlasu. „Album som pripravoval pieseň po piesni, pretože producent Jeff Lynne mi dal dostatok času na ich napísanie, čo bolo skvelé. Väčšina skladieb vznikla v spolupráci s Jimom Vallanceom, pričom všetci sme na linke Kanada – Európa – Los Angeles komunikovali predovšetkým cez internet. Posielali sme si ukážky a pracovali na nich dovtedy, kým sme s nimi boli definitívne spokojní. Z tohto albumu mám príjemný bezstarostný pocit a v mnohých ohľadoch by som si ho prial dať takto dokopy už pred 25 rokmi,“ vysvetľoval Bryan Adams.

Prečítajte si tiež:
Partička Slovákov prerobila známy hit od Eda Sheerana! Celé Slovensko ich paródiu zbožňuje

ffff

Vstupenky na koncert Bryana Adamsa, ktorý sa uskutoční 8. októbra 2016 v košickej STEEL Aréne, si môžete zakúpiť exkluzívne v sieti ticketportal.sk. Predaj sa začal dnes, 8.4.2016.

Cena lístkov sa začína od 39 €

Info: www.stelarena.sk

OFFICIAL TV SPOT  – BRYAN ADAMS GET UP 2016 TOUR

zdroj: STEEL ARÉNA

Najväčšie hity Bryana Adamsa:

Bryan Adams – Summer of 69 [live]

Bryan Adams – Have you ever really loved a woman?

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií