fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

TOTO nie! Aké sú najhoršie valentínske darčeky?

Máte tip? napíšte nám mailom

Najhoršie valentínske darčeky obyčajne skončia v skrini alebo v horšom prípade v koši. Čo by ste svojmu partnerovi nemali dávať, ak ho nechcete nahnevať alebo sklamať?

 

Najhoršie valentínske darčeky pokazia atmosféru

Najhoršie valentínske darčeky sú tak trochu krokom vedľa. Najmä v posledných rokoch silnejú hlasy, že Valentín je len komerčný sviatok, keď si predajcovia mastia vrecká. Niečo pravdy na tom zrejme bude, lebo láska by sa mala oslavovať celý rok. Dnes už je vzácnym citom a nie každý má možnosť byť v šťastnom vzťahu. Napriek všetkým rečiam chceme svojim partnerom niečo malé a milé kúpiť, ísť niekam na večeru alebo konečne stráviť  večer vo dvojici. Ktorým darčekom by ste sa však mali vyhnúť, aby ste si nepokazili čarovnú atmosféru vo dvojici?

valentín
pixabay.com

Lacné kvety alebo čokoláda

Dar venovaný z lásky je vždy krásny. Čokoláda, bonboniéra alebo kvety sú vždy populárne a nedá sa nimi nič skaziť. Teda, väčšinou. Kvety z výpredaja, ktoré už v predajni vyzerajú zvädnuto alebo čokoláda za pár centov, patria medzi najhoršie valentínske darčeky. Ak chcete šetriť, radšej nekupujte nič a urobte si romantický večer.

Prečítajte si tiež:
Vývoj bicykla v jednej minúte!

https://www.instagram.com/p/B8PZx_IpVM-/

Produkty do domácnosti

Vysávač, mixér, žehlička alebo mikrovlnka sa istotne hodia do každej domácnosti.  Na sviatok všetkých zaľúbených ale rozhodne nič podobné nekupujte! Takéto darčeky možno nie sú myslené zle, ale môžu tak vyzerať.

https://www.instagram.com/p/B3MKGGgA8Ac/

Valentínska pohľadnica

V obchodoch teraz nájdete obrovské množstvo pohľadníc s milými veršíkmi. Nie je to však nič, čo by žena alebo muž potrebovali. Zrejme aj tak skončí v koši. Radšej si nájdite čas na výrobu vlastnej. Ak nie ste básnik, nevadí. Aj snaha sa cení.

https://www.instagram.com/p/B7a8X9kpQnl/

Plyšový medvedík

Keď sa povie – najhoršie valentínske darčeky – mnohí si predstavia plyšového macíka so srdiečkom alebo ešte lepšie, plyšové srdce. Je to milé, ak ste na strednej škole a vaše vreckové nechcete utratiť na jeden darček.

Erotická spodná bielizeň

Spodná bielizeň ako taká nemusí byť hneď zlý nápad. Kupujte ju však jedine v prípade, ak poznáte veľkosť svojho partnera alebo partnerky. V opačnom prípade vás nemusí čakať úplne príjemný rozhovor a vyhnete sa otázke, ktorú muži nenávidia: „Miláčik, nie som v tom tučná?“

https://www.instagram.com/p/B7qwkHOjMLs/

Oblečenie s fotkami alebo so srdiečkami

Najhoršie valentínske darčeky môžu mať aj podobu oblečenia posiateho srdiečkami alebo fotkami partnera. Ruku na srdce, naozaj si myslíte, že muž bude nadšene nosiť slipy so srdiečkami alebo tričko s fotkou jeho priateľky?

 

Prečítajte si tiež:

https://klocher.sk/valentin-inak-trendom-je-ruza-obalena-v-cokolade/

Inšpirácia: touchit.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií