Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vážte si kamarátov, lebo len tí tu ostanú, keď vás žena ošklbe o všetko!

Čawte všetci.Pred 5 rokmi som stretol jedno dievča.Bolo s chudobnejšej rodiny. Začali sme spolu samozrejme ako kamaráti a časom sme sa dali dokopy. Brával som ju na výlety,akcie,kupoval všetko čo sa jej páčilo a čo chcela.Po 3 rokoch sme sa rozhodli že sa chceme osamostatniť ,a plánovali sme si kúpiť byt.

Kúpili sme byt, auto…

Tak som asi po 3 mesiacoch zobral úver 60 000€ .Kúpili sme byt, auto, a veci do bytu.Kedže som ju mal až moc rád, a myslel som aj na budúcnosť (deti,atď) tak som sa rozhodol že byt bude napísaný na ňu.Tak sa aj stalo .Byt bol napísaný na ňu a auto bolo moje.(mala ho častejšie než ja ,niekedy som musel ísť do roboty peši ,lebo bola niekde na kávičkách s kamarátkami) Po cca 1.roku som mal v robote úraz ,takže ma pustili z roboty skôr.

Naštartoval som auto, šiel do nemocnice a odtiaľ domov.Keď som išiel odomknúť dvere,nedali sa lebo z druhej strany boli vo dverách jej kľúče.Začal som búchať ,vyzváňať a otvorila asi po 5.minútach.Hneď ako som vošiel do bytu,zbadal som ako sa nejaký čurák obúva že ďakuje za spoluprácu a že sa na ňu teší. Hneď ako odišiel som sa jej spýtal že kto to bol.

Nie a nie odísť

Odpovela mi že jeden známy čo jej ponúka novú prácu.Tak sa mi na tvári vyskytol úsmev že konečne nám bude lepšie ak bude aj ona zarábať.Po mesiaci aj niečo bola stále doma,tak som sa jej v jedeň deň spýtal že kedy ide do tej roboty.Odpovedala že nevie ,že ešte jej nezavolal.Tak som to bral tak že neboj miláčik ,určite sa ozvú.To som ešte nedevel čo ma čaká po pár týždnoch.Povedala mi že už som mnou nechce byť,ani nič mať spoločné. Zostal som v šoku.Porozprávali sme sa,a nakoniec som jej povedal že ak so mnou nechce už byť ,tak nech odíde.V tom na mňa vybrala vetu že či som zabudol že byt je predsa napísaný na ňu.To ma nasralo ešte viac. Zvýšil som na ňu hlas že nech vypadne. No nie nie odísť. Na druhý deň zavolala na mňa nejakých kktov z bytového aby ma vysťahovali z jej bytu.

par2

Stal sa zo mňa bezdomovec

Tak sa aj stalo ,ja som musel z bytu odísť.Stal sa zo mňa bezdomovec a navyše som musel splácať úver na byt,pretože bol napísaný na mňa.Zarábal som 450 – 500e z čoho 320€ som platil úver. Na nájom som si nemohol dovoliť,pretože mi ostalo niekedy iba 100€ z čoho som si každý deň v jednote kupoval rožky,paštétu a vodu za 30centov.O sprchu som mal postarané v robote.Takto som žil na ulici 3,5 mesiaca až kým ma nestretol jeden kamarát.Porozprával som mu čoo sa mi stalo a v tom momente mi povedal že: Kámo, od dnes bývaš so mnou.Veľmi ma to potešilo.

Povedal mi tiež že mu nemusím dávať žiadne peniaze,no ja som mu však vždy aspoň tých 20-30€ z tých 100€ čo mi ostalo dal. Nechcel som tam bývať zadarmo.Predsa nič dneska nieje zadarmo. Časom som zistil že moja bývalá má nejakécho čuráka čo je tenší než moj prst na nohe.V tom momente som si všetko prešiel hlavou,aké to sňou bolo,čo sa stalo a že aký som bol dement že som byt napísal na ňu.To už som však ale nemohol vrátiť spať.Moje auto som daroval jemu, za to že bol ochotný a prijal ma k sebe ako svoju rodinu.A tak teraz takto žijem,splácam úver,v robote ťahám soboty,nedele aj sviatky,čož môžem byť aspoň rád že môžem kde bývať.

Rodina? Držte si kamarátov!

Ak chcete vedieť že prečo som nešiel za svojou rodinou odpoveď znie: Môj foter je alkoholik a moja nebohá mamina (odpočívaj v pokoji ) zomrela na rakovinu.Brat ži je v zahraničí.Nechcem nikoho týmto zaujať,alebo machrovať (veď ani nemám s čím asi) chcem len aby si si TY či už si CHALAN/BABA dávali dobrý pozor na svoje polovičky.
A druhá vec ,držte si svojich priateľov,kamarátov,blízkych.Lebo práve možno oni vám niekedy pomôžu keď to budete práve potrebovať.Lebo ako vidíte ,stať sa môže čokoľvek.

Ďakujem za každé jedno prečítanie,nepotrebujem žiadne LIKE alebo podobné veci.

S pozdravom M.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií