fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

8 vianočných darčekov, ktoré nikdy nedávajte svojej polovičke

Máte tip? napíšte nám mailom

Milí páni, presne tieto vianočné darčeky by ste nemali dať svojej frajerke, manželke ani milenke. Áno, pozorne si to prečítajte. Tieto veci nechceme pod stromčekom vidieť! Aj keď vás veľmi ľúbime, zrejme by sme to len tak  “nerozchodili” .

Myslíte si, že nás reálne zaujíma, či sa vám páči tá kabelka, o ktorej básnime celý mesiac? Je nám jedno, čo si o nej myslíte! Naozaj. My vám naznačujeme, čo chceme, aby ste nám kúpili pod stromček. No neraz sa stane, že naše náznaky viac či menej vedome “prepočujete” a prekvapenie v podobe darčeka, vyberiete  podľa seba. Každopádne, nižšie si prečítate, čomu by sa určite bolo lepšie vyhnúť.

#1 Kozmetika

Áno, aj toto je zlý vianočný darček. Ak kúpite kazetu zvláštnej kozmetiky, ktorá nie je eko, bio, raw a bola testovaná na zvieratách, rozhodne to nebude šťastné riešenie. Zľava nezaručuje, že je to tá najlepšia kúpa. Ak neviete, akú konkrétnu kozmetiku používa vaša láska,  radšej jej žiadnu, ani na tvár, ani na vlasy, nekupujte. Parfumy sú povolené!

Prečítajte si tiež:
Dokázal by si za 24 hodín vytvoriť hotové video podľa zadania? Pozrite si skvelý nápad študentov z Trnavy

#2 Kuchynské pomôcky

Kuchynské roboty,  miešadlá, misky, hrnce a iné pomôcky v domácnosti nás nepotešia. Naozaj, praktické darčeky, priam neznášame. A hlavne také, z ktorých budeme spotené, rozmazané a unavené. Niekedy nás oveľa viac poteší, keď  nám zabezpečíte troška luxusu, aký si samy nedoprajeme.

#3 Knihy

Knihy sú super voľba, ale tak, ako pri vyššie uvedenom, musíte sa trafiť. Ak neviete, čo rada číta a či vôbec číta, s knihou veľa úspechu nezožnete. Keď sa netrafíte a kúpite knihy s prazvláštnymi titulmi, určite vašu drahú polovičku nepotešíte.

#4 Menštruačný kalíšok

Toto je v rámci nákupu darčekov všeobecne absolútne tabu! Je to vskutku najnevhodnejší vianočný darček na svete. Skutočne, ak by sme mali o také niečo záujem, kúpime si to samy..

#5 Cvičebné a športové pomôcky

Akýkoľvek darček, ktorý môže naznačovať, že by mala žena schudnúť, alebo sa začať o seba viac starať, je dosť nevhodný. Radšej jej kúpte náušnice. Samozrejme, pokiaľ má vaša láska prepichnuté uši. Nuž, aj na také veci treba zvlášť upozorniť, muži si podobné “detaily” často nevšimnú.

Prečítajte si tiež:
Sexy žena mala vo fitku na výber 4 chlapov. Neuhádneš, ktorého si vybrala

#6 Poukazy na zákroky

A to akékoľvek. K zubárovi,  liposukčné či na vyhladenie vrások. O takéto dary nemáme záujem. Vieme si ich kúpiť samy. Nebojte sa, často sme až prehnane sebakritické.

#7 Permanentky do fitka

Existuje vôbec horší dar? Áno, horšie môže byť ešte to, ak vám to daruje svokra. V zásade na tom nie je nič zlé, ale my vám predsa kupujeme úžasné darčeky, tak prečo by ste nám vy mali darovať veci tohto typu? Buďte viac kreatívni!

#8 Vianočné darčeky, ktoré ste pôvodne kúpili bývalej

Myslíme tie, ktoré mali byť pôvodne pre bývalú a z nejakého dôvodu ste jej ich nestihli dať. Ide o princíp. Určite sa to dozvieme. A verte, že naša reakcia nebude práve tá najmiernejšia. Podobné dary radšej predajte, určite to tak bude lepšie.

Prečítajte si tiež

Si Slovák ako repa? Urobte si so svojimi blízkymi slovenské Vianoce!

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií