Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Video len pre silné žalúdky!

Prinášame vám video, ktoré je len pre silné povahy. To, že príroda je nevyspytateľná sa odrazilo aj na tomto dojímavom príbehu. V Južnej Kórei vytvorili veľké akvárium s množstvom rozličných morských tvorov. Na tom by nebolo nič zvláštne či výnimočné.
Minulý týždeň však nastal problém, pri ktorom sa ocitli aj priamí svedkovia incidentu. Osemročná samica žraloka zožrala päťročného žraločieho samca. Keďže samica meria 2.2 metra a jej korisť mala 1.2 metra nestihla ho ešte celého skonzumovať a časť žraloka jej trčal z papule 21 hodín.
Celú túto mimoriadnu udalosť  pozorovali diváci v akváriu v priamom prenose. Toto video je naozaj iba pre silné žalúdky.
Vraj je normálne, že odlišné druhy takto medzi sebou navzájom súperia a požierajú sa. Čo by ho nepostihlo v tomto akváriu, postihlo by ho v oceáne. Nie je jednoduché, aby sa niečomu takému zabránilo. Je možné, že tu nastal súboj o teritórium. Tento boj má vždy jediného víťaza. O tom sa presvedčil už aj päťročný žraločí samec.

Zdroj: www.youtube.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií