fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Všetko najlepšie, princ Louis! Kráľovský pravnuk dnes oslavuje 2 roky

Syn princa Williama Louis dnes oslavuje svoje druhé narodeniny. Jeho mama Kate Middleton ho odfotila pri maľovaní dúhy.

Máte tip? napíšte nám mailom

Malý Louis je na fotografiách zachytený s rukami zašpinenými farbami. Z odtlačkov dlaní vytvára obrázok dúhy. Dúhu maľujú v týchto dňoch milióny deti v celej Británii. Chcú si tým uctiť prácu zdravotníkov, ktorí statočne bojujú proti koronavírusu. Dúha je zároveň symbolom nádeje. Fotografie zverejnila oficiálna Instagramová stránka kráľovskej rodiny Kensington Royal. Odfotila ho samotná Kate Middleton, ktorá sa vo voľnom čase venuje aj fotografovaniu.

Princ Louis
Zdroj: Instagram/kensingtonroyal

Tretie dieťa

Prince Louis sa narodil 23. apríla 2018. Je najmladším potomkom princa Williama, vojvodu z Cambridgu a Kate Middleton. Má dvoch starších súrodencov, Princa Georga a princeznú Charlotte. Malý Louis je piaty v nástupníckej línii na kráľovský trón.

Podoba je do očí bijúca

Fanúškovia britskej monarchie sa snažia nájsť v tvárach Williamových potomkov črty ich príbuzných. Princ George sa asi najviac „potatil“, na fotografiách vyzerá, akoby svojmu otcovi z oka vypadol. Princezná Charlotte sa podľa mnohých ponáša na samotnú kráľovnú Alžbetu. Louis naopak pobral gény skôr zo strany svojej mamy Kate. Výrazne sa ponáša na ňu, ale aj na jej otca Michaela Middletona.

Prečítajte si tiež:
Jej príbeh sa začal v rodinnej tradícii bylinkárstva, dnes posúva hranice účinnosti jedinečnej slovenskej prírodnej kozmetiky
Prince Louis
Zdroj: Instagram/ kensingtonroyal

Kráľovskú rodinu pred časom zasiahla správa o tom, že sa princ Charles nakazil nebezpečným koronavírusom. Našťastie, nikto ďalší z rodiny od neho nákazu nechytil a princ Charles sa už úplne zotavil. Aj preto je boj s koronavírusom pre kráľovskú rodinu veľmi osobný. Princ Charles zverejnil v deň vnukových narodenín dojímavú fotografiu, na ktorej sa s Louisom objíma.

Dúha ako symbol nádeje

Po tom, ako sa po celom svete pozatvárali školy, ostalo mnoho detí doma. Na oknách v Taliansku sa začali objavovať maľby dúhy, ktoré mali symbolizovať nádej a zároveň mali zabaviť deti, ktoré sa doma nudili. Táto aktivita sa rýchlo dostala aj do Veľkej Británie a na kráľovský dvor. Okrem maľovania dúhy sa malí kráľovskí potomkovia zúčastňujú aj ďalšej iniciatívy. Každý štvrtok o ôsmej večer tlieskajú zdravotníkom, aby sa im poďakovali za ich obetavú prácu.

Princ Louis
Zdroj: Instagram/ kensingtonroyal
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Instagram Daily mail Wikipedia
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií