Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Je nutné odsudzovať tučnotu? – Priznanie

Priznanie

Všetči tu riešite vzťahy, vlastnosti a vzhľad ľudí. Poviem vám niečo na tému, ktorá ma dosť zaráža. Väčšina ľudí v dnešnej dobe dosť odsudzuje obéznych, tučných ľudí. Áno, dalo by sa to ešte pochopiť kebyže podaktorí ľudia na ktorých nádávate, sedia celý deň pri lolku, wowku, minecrafte alebo čo a jedia pri tom chipsy. Ale uvedomte si, že niektorí ľudia za to nemôžu- pretože to majú v génoch.

Áno v génoch!

Budete tu písať, že je to iba výhovorka tučných ľudí, ano niektorých to výhovorka je ale pozrite sa na to takto: My ľudia sme vychudnutí, chudí, tučný, nízki, vysokí, bieli, hnedí, žltí, čierni, hnedovlasí, blond, čiernovlasí, albíni, hermafroditi a podobne … Rovnako ako človek, ktorý má obidvoch rodičov, prarodičov vychudnutích, je pravdepodobnosť, že bude vychrtlý tiež. Takto rovnako to majú aj tuční ľudia. Ako sa vychudnutému čo nemôže pribrať ťažko priberá- tučnému sa len tak ľahko nechudne. Budete písať komentáre, že schudnúť sa dá ľahko, kebyže sa chce, ale to iba niektorím.

priznanie tučnota

Predstavte si že musíte denne jesť tak maximálne tri mrkvy (metafora) a ktomu hodinu cvičiť, aby ste schudli čo len pol kila za týždeň. Predpokladám že väčšina z vás by sa nedokázala takmer celoživotne zbaviť vecí ako sú cestoviny, rezne, bravčové a hovädzie mäso, banány, pečivo, zemiaky– áno z tohto niektorí ľudia priberú čo len z normálnej porcie lebo je v tom strašne veľa sacharidov. To, že je človek obézny, neznamená že je nezdravé jedlá a pije colu. A aby som sa vyhla ešte jednému typu komentárov- Nie som obézna, nie som chudá. Ano, mám krivky a už len za to ma okolie odsudzuje. Snažím sa jesť bezlepkovo (sacharidy), a aj trochu zdravo a denne prejdem aj 8 km.

A poprosila by som inteligentné komentáre.

Zdroj: Priznania tínedžerov

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií