fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Je nutné odsudzovať tučnotu? – Priznanie

Máte tip? napíšte nám mailom

Priznanie

Všetči tu riešite vzťahy, vlastnosti a vzhľad ľudí. Poviem vám niečo na tému, ktorá ma dosť zaráža. Väčšina ľudí v dnešnej dobe dosť odsudzuje obéznych, tučných ľudí. Áno, dalo by sa to ešte pochopiť kebyže podaktorí ľudia na ktorých nádávate, sedia celý deň pri lolku, wowku, minecrafte alebo čo a jedia pri tom chipsy. Ale uvedomte si, že niektorí ľudia za to nemôžu- pretože to majú v génoch.

Áno v génoch!

Budete tu písať, že je to iba výhovorka tučných ľudí, ano niektorých to výhovorka je ale pozrite sa na to takto: My ľudia sme vychudnutí, chudí, tučný, nízki, vysokí, bieli, hnedí, žltí, čierni, hnedovlasí, blond, čiernovlasí, albíni, hermafroditi a podobne … Rovnako ako človek, ktorý má obidvoch rodičov, prarodičov vychudnutích, je pravdepodobnosť, že bude vychrtlý tiež. Takto rovnako to majú aj tuční ľudia. Ako sa vychudnutému čo nemôže pribrať ťažko priberá- tučnému sa len tak ľahko nechudne. Budete písať komentáre, že schudnúť sa dá ľahko, kebyže sa chce, ale to iba niektorím.

Prečítajte si tiež:
Keď je architektúra umením: Prepravné kontajnery sa premenili na neuveriteľné dielo, z ktorého vám spadne sánka

priznanie tučnota

Predstavte si že musíte denne jesť tak maximálne tri mrkvy (metafora) a ktomu hodinu cvičiť, aby ste schudli čo len pol kila za týždeň. Predpokladám že väčšina z vás by sa nedokázala takmer celoživotne zbaviť vecí ako sú cestoviny, rezne, bravčové a hovädzie mäso, banány, pečivo, zemiaky– áno z tohto niektorí ľudia priberú čo len z normálnej porcie lebo je v tom strašne veľa sacharidov. To, že je človek obézny, neznamená že je nezdravé jedlá a pije colu. A aby som sa vyhla ešte jednému typu komentárov- Nie som obézna, nie som chudá. Ano, mám krivky a už len za to ma okolie odsudzuje. Snažím sa jesť bezlepkovo (sacharidy), a aj trochu zdravo a denne prejdem aj 8 km.

A poprosila by som inteligentné komentáre.

Zdroj: Priznania tínedžerov

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií