fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zlatokopkám nenaložil iba Rytmus! Kto každý už zdissoval čajky, ktoré idú po peniazoch?

Máte tip? napíšte nám mailom

Zlatokopky – dievčatá, ktoré idú predovšetkým po starších, zabezpečených mužoch. Idú po luxuse a peniazoch bez toho, aby sa o svojho “macka” skutočne zaujímali. Dokonca im často nevadí, ako vyzerá… Tieto čajočky sú tu či chceme alebo nie, a tak či chcú alebo nie, dostávajú dissy. Názor na ne vyjadrili viacerí…

 

Rytmus – Zlatokopky

Čajky, ktoré idú po peniazoch dostali prvý rapový diss v roku 2010. Vtedy sa o dnes už legendárny song Zlatokopky postaral Rytmus. Nie je však jediný, ktorý takýmto slečinkám naložil. Aké sú ďalšie skladby, ktoré ich dissujú?!

 

Aless – Démon

Téme zlatokopiek sa venovala v songu Démon aj raperka Aless, ktorá im taktiež poriadne naložila. A nech je už tvoj názor na ňu akýkoľvek, treba ceniť, že má k čajkám idúcim po lóve takýto postoj a nepatrí k nim.

 

Separ – Vyj*bala rešpekt

Vypočítavé dievčatá, ktoré túžia po luxuse a peniazoch naložil aj Separ. Venoval im song Vyj*bala rešpekt, ktorý sa nachádza na jeho novom albume s názvom Pancier, o ktorom sám hovorí ako o životnom albume.

Prečítajte si tiež:
Uži si letnú pohodu s desiatimi finalistkami Miss Domaša 2016

 

DMS – Ďalšia špina

Nielen Separ ale i celá DMS sa rozhodli o čajkách idúcich po fejme a peniazoch spraviť song s názvom Ďalšia špina, ktorý vyšiel na albume MMXV.

 

Ektor & DJ Wich – Number 1

Aj v susednom Česku sa rozhodli bojovať hudbou proti zlatokopkám. Song s názvom Number 1, ktorý je o tom, že normálnemu chlapovi nestačí len pekná tvárička a telo, ale treba mať i rozum a byť samostatná, spískal Ektor a DJ Wich.

 

Refew ft. Kali – Princezna

Ani český raper Refew v spolupráci s Kalim nič nedaroval princezničkám, ktoré sú s mužmi len kvôli ich peniazom.

 

Cigo – Poznám tieto baby

Babenky, ktoré sa chcú dostať k peniazom cez posteľ, zdissoval parádne aj Cigo v songu Poznám tieto baby. A treba povedať, že im naložil poriadne.

 

Čistychov – Slepá láska

Ani Čistychov v jednej zo svojich skladbách neobišiel tému lásky, ktorá nie je len taká čistá a nevinná, ale zameriava sa na peniaze a materiálne veci. Slepá láska je silným storytellingom a aj to je dôvodom, prečo ide o skutočne skvelý track.

Prečítajte si tiež:
Nový song o medziľudských vzťahoch. Fejk alebo pravý?

 

Sima – Hashtag

To, že téma zlatokopiek je nevyčerpateľná dokazuje aj speváčka Sima, ktorá ich zdissovala v songu Hashtag, ktorý je podaný ironicky a zároveň výstižne.

 

Zdroj: YouTube

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií