Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zóna zliav aká tu ešte nebola! Bláznivé nákupy a zľavy až do výšky 90%!

Moderný a mladý zľavový portál chce preraziť na trh originálnym spôsobom! Ponúka zľavy v zľave automaticky pri každom nákupe nad 30,- €.

O zóne zliav

Zóna zliav je jednou z najmladších ale zároveň najmodernejších zľavových portálov.  Máme nápady, elán, chuť pracovať a tvoriť. Naša spoločnosť vznikla v aprili 2015. Apríl, mesiac bláznivý ale aj rozkvitajúci. A presne takí sme aj my :-). Ponúkame Vám bláznivé nákupy, kde zľavy siahajú až do výšky 90%. Ako jediný zľavový portál, Vám ponúkame nákup zľavy v zľave. U nás nezbierate body na vernostnú zľavu. My Vám ju ponúkame automaticky pri každom nákupe nad 30 eur. Výška zľavy závisí od výšky nákupu.

 

Zóna zliav je tu pre každého.

Našou prioritou je spokojnosť. Spokojnosť zo strany poskytovateľa zľavy ako aj spokojnosť zákazníka. Nákupmi u nás Vám ručíme, že budete spokojní a veríme, že sa k nám opäť vrátite. Navyše Vás u nás čakajú prekvapenia vo forme darčekov.

Náš zákazník = náš pán. Kladieme dôraz na bezproblémový chod. Od nákupu až po zrealizovanie. Ak problém vznikne, urobíme všetko, aby sme ho vyriešili k spokojnosti na strane všetkých zúčastnených.

Naše vízie : neustále napredovať a zlepšovať sa. Aj s Vašou pomocou to môžme dosiahnúť. Napíšte nám Vaše námety, postrehy na zonazliav@zonazliav.sk

Zóna zliav

 

Ak zľava, tak potom jedine v tej správnej zóne 🙂 v “zone zliav”, kde sa nakupuje zľava v zľave.

zona zliav

 

PR článok

 

Tešíme sa na Vás

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií