fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zuzana Plačková je kráľovná plastík. TIETO podstúpila

Máte tip? napíšte nám mailom

Zuzana Plačková je na slovenskej scéne známa postavička. Poznáme ju z reality show, porno kastingu i zo sociálnych sietí, kde sa rada prezentuje luxusom a nákladným životným štýlom. Aké plastiky zmenili telo tejto playmate?

Zuzana Plačková sa radikálne zmenila

Zuzana Plačková hviezdila v reality show Hotel Paradise a vyzerala vtedy pomerne prirodzene. Odvtedy však pretieklo veľa vody v rieke a dnes by ste ju na starých fotkách asi nespoznali. Rokmi sa výrazne zmenila a dopomohla si k tomu práve plastickými operáciami. Najskôr zaujala svojím bujným umelým poprsím, ktoré si najskôr nechala zväčšiť hneď dva razy. Keď schudla a začala na sebe pracovať, zdalo sa jej vulgárne a robustné, preto sa nakoniec rozhodla pre  zmenšenie pŕs. Zuzana Plačková tvrdila, že konečne sa cítila spokojnejšia.

Tuk z brucha išiel na zadok

Minulý rok si dala Zuzana Plačková zaviesť tuk z brucha na zadok. Vzorom jej bola Kim Kardashian, ďalšia instagramová hviezdička, ktorá sa snaží zaujať svojím vylepšeným telom. Postarali sa o ňu veľmi dobre, špecialisti na klinike jej odobrali tuk z tela a zaviedli ho do sedacích partií. Na internete odporúča ženám, aby sa to nebáli vyskúšať, pretože má konečne guľatý zadoček a v plavkách sa cíti veľmi žensky. Napriek optimistickým odporúčaniam ale potvrdila, že to nebolo bez bolesti a nie vždy to bolo príjemné.

Prečítajte si tiež:
VTIP DŇA - 30. 10. 2015

https://www.instagram.com/p/B6YOJihHKn0/

Zirkónové zuby

Zuzana Plačková si potrpí na detaily a nebola spokojná ani so svojimi zubami. Preto sa rozhodla pre radikálne riešenie a dala si urobiť zirkónový chrup. Stálo ju to tisíce eur, ale môže sa naširoko usmievať. Stala sa z nej chodiaca reklama na plastické operácie a darí sa jej dobre.

Krajšie pery i nos

Mnohé Slovenky podľahli trendu zväčšenia pier. Niekedy to dokonca vyzerá tak, že sa predbiehajú v tom, ktorá ich bude mať väčšie. Nie je preto prekvapujúce, že pery si dala upraviť aj Zuzana Plačková a jej tvár sa naozaj dosť zmenila. Za veľmi podarenú zmenu považujú odborníci aj úpravu jej nosa, ktorý pôsobí užší a menší a naozaj správne vytvarovaný.

https://www.instagram.com/p/B6leFZQn5jw/

Drobnosti na každý deň

Okrem plastických operácií možno vidieť, že Zuzana Plačková si potrpí aj na dokonalé umelé nechty, upravené mihalnice či predĺžené vlasy. Vďaka tomu sa na svoje mladšie ja takmer nepodobá, ale ako sama tvrdí, s terajším vzhľadom je spokojná.

https://www.instagram.com/p/B4XMZNinrqJ/

Prečítajte si tiež:

https://klocher.sk/plackova-ukazuje-svoj-predrazeny-satnik/

Zdroj: joj.sk  extra.cz  topky.sk  diva.sk  telkac.sk  cas.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií