fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Celulitída trápi aj slávne ženy: Ktoré si z nej ťažkú hlavu nerobia?

Máte tip? napíšte nám mailom

Celulitída je postrachom mnohých žien a ani tie slávne nie sú výnimkou. Mnohé si z nej ťažkú hlavu nerobia a pokojne si oblečú krátke šortky alebo sukne.

Celulitída a Jennifer Lopez

Obľúbená speváčka je známa svojím kyprejším pozadím a plnšími bokmi. Celulitída postihla aj ju, ale to jej nebráni nosiť sexi overály či šaty, v ktorých odhalí naozaj dosť. O svoje telo sa ale príkladne stará  a stav pomarančovej pokožky zlepšuje napríklad tancom alebo rôznymi kozmetickými procedúrami.

Demi Lovato

Mladá speváčka sa aj na Instagrame pochválila fotografiou v plavkách, kde je viditeľná celulitída. Kým iné ženy by sa hanbili, Demi sa k tomu postavila celkom inak. K fotke napísala, že je unavená z toho, že sa hanbí za svoje telo a je to zbytočné. To je proste ona  a tak to je, nepotrebuje svoje fotky retušovať. Pokojne by si z nej mohli brať príklad mnohé ďalšie ženy, ktoré celulitída veľmi trápi.

https://www.instagram.com/p/B2DLlZ4BfgP/?utm_source=ig_embed

Jessie J

Veľmi vtipne sa k tomu postavila Jessie J, ktorá svojou odpoveďou dostala do kolien mnohých fanúšikov. Odkázala im, že o svojej celulitíde určite vie. Vlastní predsa zrkadlo.

https://www.instagram.com/p/BvRzGqkndy5/?utm_source=ig_embed

Hilary Duff

Herečka tiež potešila ženy, dievčatá a matky všetkých vekových kategórií. Odkázala im, aby ich celulitída nestrašila a netrávili svoj drahocenný čas porovnávaním sa s inými. Každá žena je iná a krásna. Múdro to napísala.

Ashley Graham

Patrí k najslávnejším plus size modelkám a jej krásna tvár ozdobila už nejednu titulku. K svojim kilám navyše sa vždy hrdo hlásila a aj v tehotenstve sa rada pochválila aktuálnymi fotkami. Nechýba na nich ani celulitída a strie, čo jej fanúšičky teší. Ukazuje im, že drobné nedokonalosti krásy nemôžu byť príčinou smútku. Napriek kilám navyše je spokojná a vysmiata.

https://www.instagram.com/p/B40I9XRgr_k/

Chrissy Teigen

Krásna modelka s exotickými koreňmi Chrissy Teigen je tiež žena ako každá iná a nikdy sa nepretvaruje. Hrdá mamička nemá problém ukázať stehná, ktoré sú poznačené celulitídou a striami.

View this post on Instagram

happy anniversary, baby!!!

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Kim Kardashian

Hviezdička reality show je známa naozaj veľkým pozadím, na ktorom si založila kariéru. Hoci celulitída postihla aj ju, netrápi sa tým. Dokonalá nechce byť a cíti sa jednoducho skvelo, tak na čo niečo také riešiť?

View this post on Instagram

I know it feels like we’ve been out of stock for a long time but I am so excited to announce that we are finally restocking our original @skims Solutionwear™ on Wednesday, November 20th at 9am PST / 12pm EST! After the name change, we wanted to make sure we didn’t waste any of the original product, so we tried and tested hundreds of different approaches to remove the old branding to ensure we saved it all. These are the original pieces we’re bringing back on November 20th, which will feature a super soft fabric SKIMS label! We’ll also be introducing 4 new Solutionwear™ styles based on your comments and requests since we launched that I can’t wait to show you. Be sure to join the waitlist at SKIMS.COM to be the first to shop when the collection drops!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Prečítajte si tiež:

Slávni abstinenti: Poznáme celebrity, ktoré nepijú alkohol

Zdroj: people.com cosmopolitan.com  glamour.com  womenshealthmag.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií