Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Svetové celebrity a Halloween: Pozrite sa, čo si na seba obliekli Heidi Klum a Kim Kardashian

Halloween je pre mnohých Američanov doslova národný sviatok. Pozrite sa, aké kostýmy mali na sebe celebrity počas 31. októbra. 

Aj napriek tomu, že niektorí považujú Halloween za bláznivý zvyk, ktorý si Američania vymysleli, aby zaujali, čoraz viac je populárny aj v iných krajinách. Mnoho ľudí investuje do výzdoby či výberu najlepšieho kostýmu stovky eur. Presne tak to bolo aj v prípade známych celebrít, ktoré bývajú za veľkou mlákou.

Heidi Klum a jej večierok

Cenu za najnechutnejší kostým by zrejme vyhrala Heidi Klum, ktorá sa rozhodla, že tentokrát nebude za príťažlivú ženu, ba skôr naopak. Nemecká topmodelka, ktorá tento rok dovŕšila 46 rokov ukázala, že na Halloween ešte nie je stará a človek si môže vybrať akýkoľvek kostým sa mu zapáči.

Heidi je známa predovšetkým tým, že každý rok 31. októbra usporiada halloweensky večierok, na ktorý pozýva známe celebrity. Každý, kto na jej večierok zavíta vie, že aj tak bude mať najlepší kostým hostiteľka. V minulosti sa predviedla ako Fiona zo známej rozprávky Shrek alebo ako starenka, pričom by nikto nepovedal, že ide o masku.  

Tento rok ju do kostýmu postavičky z inej galaxie maskovali 13 hodín. Maska ukázala nielen dokonalé umelé svaly, ale aj črevá.

https://www.instagram.com/p/B4WCIedp_x1/

Kim Kardashian a Halloween

Úplne iný druh kostýmu si na Halloween vybrala reality hviezda Kim Kardashian. Jednoduchý nápad jej priniesol viac ako 6 miliónov vzhliadnutí. A aby toho nebolo málo, do kostýmov známej rozprávkovej rodinky obliekla aj svoje dve ratolesti. Výberom kostýmu jednoznačne spôsobila ošiaľ, pretože roztomilejšiu halloweensku fotografiu by ste hľadali len veľmi ťažko.  

Kostýmy v podaní Ariany Grande a Britney Spears

Originálne kostýmy si na seba obliekli aj Ariana Grande a Britney Spears. Mladučká Ariana sa inšpirovala vedecko-fantastickým seriálom Roda Sterlinga Twilight Zone. Britney sa zase zahalila do kostýmu slúžky.

https://www.instagram.com/p/B4Vh6s3lwB0/

https://www.instagram.com/p/B4VpfT8gFG4/

 

Slovenskí športovci

Osláviť sviatok Halloween originálnym kostýmom sa rozhodli aj známe športové talenty zo Slovenska. Strašidelný oblek si obliekla aj Dominika Cibulková, ktorá sa do čiernej zahalila spolu s manželom Michalom. Kostým si obliekol aj hokejista Tomáš Tatár s priateľkou. Aj tenistka Magdaléna Rybáriková sa rozhodla, že oslávi Halloween strašidelným kostýmom. 

https://www.instagram.com/p/B4SzbCjnTvs/

https://www.instagram.com/p/B4K3D1UH8pw/

https://www.instagram.com/p/B4S31WtHNh3/

Zdroj: Instagram

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií