fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nestíhate si pripraviť klasické raňajky? Na trhu sú kokteily a zdravé jedlá, ktoré obsahujú všetky potrebné živiny!

Zákazníci na nich milujú ich lahodnú chuť, jednoduchú prípravu a rozmanitosť príchutí

Máte tip? napíšte nám mailom

Si športovec, vegán alebo chceš iba schudnúť? Trhákom spoločnosti ChiaShake sú kokteily pre všetkých.

Začalo to pred pár rokmi, kedy by človek ťažko našiel na slovenskom trhu kvalitnú náhradu stravy. Takú, ktorá by telu dodala všetky potrebné živiny a jej príprava by trvala iba niekoľko minút.

Ja sama som veľký workoholik a príprava klasického jedla cez deň pre mňa znamenala veľkú stratu času. To bol prvý impulz k tomu, prečo začať premýšľať o výrobe takéhoto produktu. A tak vznikla myšlienka celej spoločnosti,” hovorí pani Svítilová.

Pri chudnutí, športovaní i vegánskej strave

Najskôr mali byť produkty ChiaShake rýdzo súkromnou záležitosťou, na začiatku ani nebol plán na veľkovýrobu a produkty si miešala pani Svítilová podľa vlastných vedomostí doma.

Nasledovali však pribúdajúce otázky od rodiny, známych, kamarátov a následne aj cudzích ľudí, aký produkt to mám, či ma zasýti a či nemôžem pripraviť porciu aj pre nich.” Netrvalo dlho a súkromný nápad jedného človeka prerástol v malovýrobu, z ktorej zakrátko vznikla veľkovýroba pre zákazníkov po celom svete.

S každým ďalším zákazníkom firma rástla vysokým tempom. Počas jedného roka existencie sa spoločnosť s tromi zamestnancami a s menším objektom za Prahou rozrástla o novú výrobnú halu s kanceláriami, skladom a početným tímom zamestnancov, ktorí sa denne starajú o jej bezproblémový chod.

Výhodu produktov ChiaShake vidím v širokej ponuke – od produktov pre zákazníkov, ktorí chcú schudnúť, cez produkty a doplnky stravy pre športovcov až po ponuku pre vegánov,” hovorí pani Svítilová.

K názvu došlo úplne jednoducho – spojením vlajkového produktu – kokteilu (shake) a ich hlavnou prísadou, chia semienok.

ChiaShake produkty vyskúšala aj naša redakcia. Zdroj: Eva Jonisová

Naše výrobky nie sú len polotovary

Ich trhákom sú určite koktaily. Zákazníci na nich milujú ich lahodnú chuť, jednoduchú prípravu a rozmanitosť príchutí, ktoré dokážu ponúknuť. Či už nakupuje človek, ktorý chce schudnúť (a zvolí tak ChiaShake Diétny kokteil), človek, ktorý športuje a potrebuje vyvážený, ale pritom ľahký koktail pre doplnenie všetkých živín (napríklad ChiaShake Optimal Shake/superfood Mix), alebo človek, ktorý je na vegánskej strave (ChiaShake vegan Shake).

Samotné vegánstvo je pre nás veľmi dôležité už z princípu udržateľnosti voči celej našej planéte. Vegánska budúcnosť sa stáva zaujímavou nielen pre nás, ale aj pre nemalé množstvo našich zákazníkov. Aj preto sme chceli vyjsť vegánskej komunite ústrety a ponúkli tak špeciálny rad produktov priamo pre nich,” hovorí pani Svítilová.

https://www.instagram.com/p/BuE3bzFF50B/

Prečítajte si tiež:
Čo sme najviac hľadali na Googli v roku 2019? Tu sú trendy posledných 12 mesiacov!

V ponuke majú aj diétnu šampiňonovú omeletu ako vhodné jedlo na raňajky. Zákazník môže na podobné produkty, ktoré napohľad vyzerajú ako polotovar, reagovať zdržanlivo, spoločnosť to však vidí inak.

Chceme dokázať presný opak. Naše výrobky nie sú len polotovary, ale náhrada celého jedla so všetkými potrebnými živinami, ktoré telo potrebuje, obohatené o vitamíny či proteíny a s menším množstvom sacharidov či tukov pre zdravie každého.”

A dokážu produkty ChiaShake nahradiť náš klasicky jedálniček? Áno, je to jedna z hlavných výhod, ktoré od nás zákazník s produktmi ChiaShake dostane, a ktorú veľmi odporúčame pre finálny výsledok. Všetko je vypočítané odborníkmi na zdravé stravovanie tak, aby človek mohol jesť pravidelne 5x denne a napriek tomu chudol.”

S ponukou našich ucelených produktových radov sme schopní zákazníkom ponúknuť aj možnosť rôznych typov diét podľa jeho vlastného zámeru, ktoré môžu doviesť človeka stravovaním vo forme kokteilov, kaší, polievok, palaciniek a ďalších až k vysnívanej postave,” dodáva.

K dispozícii je vám aj diétny plán, online poradňa či blog ako vhodné miesto pre zákazníkov načerpať inšpiráciu na rôzne recepty z produktov i mimo nich, prečítať si zaujímavé články alebo tipy k zdravému stravovaniu.

Text bol publikovaný v spolupráci so spoločnosťou ChiaShake.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií