fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hailey, manželka Justina Biebera sa priznala: Prečo nemôže otehotnieť?

Hailey Bieber nebude mať deti tak skoro.

Máte tip? napíšte nám mailom

Blonďavá kráska, ktorá je vydatá za speváka Justina Biebera, sa pre magazín vyjadrila, že má svoju plodnosť pod kontrolou, aj keď sa pár nedávno vyjadril, že chce mať čoskoro deti. Hailey a jej manžel Justin sa momentálne izolujú vo svojom sídle v Kanade.

,,Teraz mám nasadenú antikoncepciu, kde nemám menštruáciu, ale stále cítim príznaky PMS, a to môže mať tiež vplyv na moju pokožku,” uviedla Hailey.

Niektorí fanúšikovia môžu byť prekvapení, že Hailey Bieber užíva antikoncepciu, keďže Justin naposledy povedal, že ich ďalším krokom bude založenie rodiny, hoci priznal, že sa nikam neponáhľajú.

V júli napísal na Instagram: „Milujem radenie s tebou, miláčik .. jedného dňa sa budem takto radiť s oteckovou dcérou…. nič nenaznačujem, nič nechcem uponáhľať, len ťa chcem na chvíľu potešiť.“

Justin hovoril o deťoch aj v Ellen show. Počas hry „Burning Questions“ s Ellen hovoril o svojich plánoch založiť si rodinu. Na otázku, koľko detí chcú v budúcnosti, Justin povedal: „Myslím, že je to na Hailey, pretože je to jej telo.“

Prvýkrát sa vzali v New Yorku v septembri 2018 a druhýkrát v južnej Karolíne v septembri minulého roku.

Prečítajte si tiež:
Inšpirácia z ulice: fotografi, ktorí zachytávajú rozmanitosť ľudí a štýlu obliekania

Fanúšikovia povedali, že vyzerá ako tehotná

V novembri sa jej fanúšikovia vyjadrili, že vyzerá, ako keby bola tehotná. Ona však na to len povedala: „Internet je zábavný! Nie, nie som tehotná. Naozaj, len milujem jedlo.

Pokiaľ ide o jej pokožku, povedala, že sa spolieha na spánok, ktorý jej pomáha vylepšiť pokožku.

Modelka však pripustila, že cestovanie ovplyvňuje jej rozvrh spánku a vysušuje pokožku. „Nikdy nezaspím s make-upom, dokonca ani keď sa opijem. Nikdy som nespala s make-upom na tvári. Spánok a odpočinok sú pre pokožku veľmi dôležité. Ak veľa pracujem a cestujem a môj rozvrh spánku je zmenený, všimla som si, že moja pokožka je naozaj vysušená.“

Hailey trpí periorálnou dermatitídou

23-ročná modelka trpí periorálnou dermatitídou – zápalovou vyrážkou okolo úst a uprednostňuje používanie len zopár produktov na tvár, ktoré jej pomáhajú zmierniť dermatitídu.

Mám periorálnu dermatitídu, takže určité výrobky dráždia moju pokožku a spôsobujú mi hrozné svrbivé vyrážky okolo úst a očí,“ povedala.

Vždy sa snažím vyhnúť parfumovaným výrobkom. Nie vždy však viem, čo sa mi nanáša na pleť, keď pracujem s množstvom rôznych vizážistov.

Prečítajte si tiež:
V Horskej záchrannej službe pracoval Roman dvadsať rokov, po páde lavíny v Bielovodskej doline však jeho život vyhasol

Namiesto toho sa Hailey drží niekoľkých kozmetických výrobkov, aby pomohla odstrániť všetky nečistoty z jej pokožky.

Povedala: „Nemám rada veľa prípravkov, pretože zvyčajne nemám na to čas.

Začnem čistením a umývaním, potom nasávaním séra zo zvlhčovača. Ak mám viac času v noci, dám si masku alebo zapnem extra zvlhčovač.”  Dodala, že aj Justin má kožné problémy.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj dailymail glamourmagazine

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií