Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kit Harington, hviezda seriálu Hra o tróny, skončil na liečení kvôli stresu a problémami s alkoholom

Kit Harington a.k.a. Jon Snow nezvládol obrovský nápor, ktorý so sebou prinieslo ukončenie niekoľkoročného natáčania. Uzavrel sa pred svetom a začal s rehabilitáciou.

32-ročný herec známy pod seriálovým menom Jon Snow patril medzi hlavné postavy od začiatku. Hra o tróny tento mesiac odvysielala poslednú epizódu a je nenávratne preč. Ôsma séria so sebou priniesla množstvo kritiky, dokonca sa spisovala petícia na jej prerobenie. Fanúšikovia sa nestotožňujú s nie veľkým happy-endom a obviňujú tvorcov z pokazenia celkového dojmu.

Stále však platí, že sto ľudí, sto názorov. Či len fanúšikovia nevedia uniesť definitívny koniec obľúbeného seriálu, alebo boli tvorcovia ovplyvnení jeho prílišným skomercionalizovaním, sa už nedozvieme. Kritika ale neobišla ani samotných hercov. A niektorí to zvládajú menej.

Oporou je mu manželka Rose Leslie. Zdroj: AP

Kit si dáva pauzu

Koniec niekoľkoročného fenoménu ťažšie zvláda aj Kit Harington, ktorý sa údajne už mesiac lieči v švajčiarskom centre Prive-Swiss amerického štátu Connecticut. Jeho zástupca pre denník The Sun potvrdil, že Kit si lieči osobné problémy. Majú nimi byť stres a nadmerné užívanie alkoholu.

Herec prechádza psychickým liečením, meditáciou a venuje sa aj kognitívnej behaviorálnej terapii. Počas tohto ťažkého obdobia pri ňom stojí manželka Rose Leslie, s ktorou sa zoznámili počas natáčania a pred rokom sa vzali.

Hra o tróny skončila a s ňou aj 9-ročný maratón. Ak patríš k tým, ktorí teraz nevedia, čo pozerať, máme pre teba zopár tipov na kvalitné seriály!

Zdroj: thesun.co.uk

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií