fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton: jej najmladší syn jej robí obrovské starosti

Máte tip? napíšte nám mailom

Program Kate Middleton je nabitý počas celého roka. A inak tomu nie je ani v pred Vianocami. Najnovšie sa vojvodkyňa z Cambridge ukázala na charitatívnej akcii, pri  ktorej vyberala vianočný stromček. Pri tejto príležitosti odhalila správanie jej najmladšieho syna. 

Oficiálne stretnutia, kráľovské cesty, ako aj charitatívne podujatia sú pre Kate Middleton, manželku princa Williama príležitosťou podeliť sa o príbehy z ich kráľovského života. Najnovšie sa mama troch detí: George (6), Charlotte (5), Luis (2) túto stredu zúčastnila slávnostného dňa na farme, kde prezradila, ako sa zvykne doma chovať jej namladší syn. Fanúšikovia ostali prekvapení. Mala by ho vojvodkyňa z Cambridge prevychovať?

Kate Middleton opäť pomáha ľudom v núdzi

Návšteva vianočnej farmy bola pre Kate Middleton ideálnou príležitosťou, aby si mohla na chvíľku oddýchnuť od svojich detí a načerpať nie len vianočnú atmosféru, ale aj pomôcť ľudom v núdzi. V stredu, 4. decembra 2019 navštívila vojvodkyňa z Cambridge Peterley Manor Farm v meste Buckinghamshire, aby sa stretla s členmi Family Action. Táto organizácia pomáha rodinám, ktoré sa ocitli v zložitej finančnej či inej situácii. Kate sa zároveň stala jej novým kráľovským patrónom.

Pri tejto príležitosti sa 37-ročná Kate podelila o noviny o jej ročnom synovi Louisovi. Ako uvádza známy britský magazín Hello!, vojvodkyňa z Cambridge sa rozprávala s rodinami podporovanými združením, keď malý chlapec upútal jej pozornosť. Vo vzduchu mával rukami a kričal: „Ja, ja!“. Manželke princa Williama prišla táto situácia nesmierne povedomá, pričom podišla k malému chlapcovi so slovami: „Pripomínaš mi môjho malého Louisa, ktorý stále hovorí:„ Ja, ja, ja a chce ma všade sledovať.“  Zdá sa, že Luis je doslova závislý na prítomnosti jeho mamy.

Prečítajte si tiež:
Všetko najlepšie, princ Louis! Kráľovský pravnuk dnes oslavuje 2 roky

Vianočný stromček pre kráľovskú rodinu

Okrem iného vyberala mama troch detí pri tejto príležitosti aj vianočný stromček. Ako obvykle by mal princ William a jeho manželka stráviť Vianoce so zvyškom kráľovskej rodiny v Sandringhame. Následne plánujú na niekoľko dní navštíviť rodinu Kate Middleton v Berkshire.

Čítajte tiež:

Kate Middleton na pôrodnej sále: Čo pred verejnosťou skrýva?

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií