fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton: „Od narodenia Georga neznášam túto aktivitu!”

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton je rovnako, ako každá iná žena rozhodnutá počas tehotenstva, ale aj po pôrode vyskúšať rôzne aktivity. Jednu z nich však z duše nenávidí. My vieme akú!

Obľubená členka kráľovskej rodiny, vojvodkyňa z Cambridge chce pre svoje tri malé deti to najlepšie. Rovnako ako mnoho mamičiek, aj ona počas svojho tehotenstva vyskúšala jednu z najpopulárnejších domácich aktivít žien. Avšak jej realizovanie sa neuskutočnilo podľa plánu. Odvtedy sa jej Kate Middleton vyhýba.

Kate Middleton je hlavne matkou na plný úväzok

Kate Middleton získala svadbou s princom Williamou nie len titul vojvodkyne z Cambridge, ale aj čestné miesto v kráľovskej rodine. Napriek tomu zostáva predovšetkým matkou, tak ako každá ina žena, ktorá má deti.

Ako manželka princa Williama musí Kate Middleton plniť množstvo kráľovských záväzkov a povinností. Rovnako sa zúčastňovať rôznych pracovných ciest a večierkou. No chvíľe, ktoré môže stráviť so svojimi tromi deťmi majú v jej kalendári čestné miesto. Vždy, keď je to možné, je to práve Kate, ktorá chodi vyzdvihnúť svoje deti, princa Georga (6) a princeznú Charlotte (4)  zo školy. „Stráviť čas spolu je dôležitý aspekt rodinného života. Pre mňa ako matku sú  jednoduché rodinné chvíle ako hranie vonku presne tie momenty, ktoré si nesmierne vážim, uviedla 38-ročná Britka.

Prečítajte si tiež:
Harry prehovoril: „Chcem, aby ste počuli pravdu o mne a Meghan."

Aktivita, ktorú vojvodkyňa neznáša

Rovnako, ako všetky matky, aj vojvodkyňa chce seba a svoje deti to najlepšie. A preto sa počas prvého tehotenstva rozhodla vyskúšať novú aktivitu. Mala ju naučiť trpezlivosti, zručnosti a hlavne jej mala pomôcť zabudnúť na každodenné starosti. „Začala som štrikovať,” priznala Kate Middleton počas oficiálneho stretnutia v Bradforde. „Táto aktivita bola pre mňa doteraz nepochopiteľný zážitok, ktorý otestoval moje nervy, “dodala vojvodkyňa z úsmevom.

„Počas môjho prvého tehotenstva som sa rozhodla vyskúšať štrikovať. Chcela som pre Georga vyrobiť špeciálny sveter, “uviedla Kate. Avšak pri tejto ručnej práci vojvodkyňa dlho nevydržala. „Je to neuveriteľná zručnosť,“ pripustila vojvodkyňa.

Čítajte tiež:

Kate a William: Tajomstvá opatrovateľky vo výchove ich detí

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií