fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton opäť inšpiruje: Obliekla si šaty za pár eur

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton opäť ukázala, že byť krásna neznamená míňať množstvo peňazí. Svojím outfitom dala Meghan Markle opäť skvelú lekciu nie len v tom, ako sa obliekať, ale aj ako sa správať. Bývalá americká herečka by sa od nej mala rozhodne učiť.

Vojvodkyňa z Cambridge opäť potvrdila svoj status módnej ikony. Počas prvej oficiálnej cesty v roku 2020 sa predviedla v nádherných šatách z kolekcie známej módnej značky Zara. K tomu, aby očarila nepotrebuje tak, ako jej švagriná, Meghan Markle utrácať peniaze svojho manžela na drahé kúsky oblečenia. Štýlová dokáže byť aj v lacnejších kúskov, ktoré nezruinujú ani peňaženky obyčajných ľudí.

Kate Middleton šaty Zara
Kate Middleton v šatách z dielne Zara Zdroj: Instagram

Módna ikona Kate Middleton

Aj keď jej postavenie budúcej kráľovnej Anglicka dáva určité povinnosti a tiež aj bráni v nosení určitých kúskov (ktoré palác považuje za príliš sexy), vojvodkyňa z Cambridge vie, ako sa hrať s módou. A to hlavne na rozdiel od svojej švagrinej Meghan Markle, ktorá za oblečenie od svojho zväzku s princom Harrym utratila viac ako milión eur. Kate Middleton, matka Georga (6 rokov), Charlotte (4 roky) a Louisa (1 rok) však k svojmu šťastiu, takéto postoje a utrácania rozhodne nepotrebuje.

Prečítajte si tiež:
Filmový mág Quentin Tarantino prichádza s novým filmom: Once Upon a Time in Hollywood

Princ William a Kate Middleton absolvovali v stredu, 15.januára 2020 pracovnú cestu do mesta Bradford. Okrem zamilovaného gesta, ktoré predviedol princ William, verejnosti ani bulvárnym médiam neušli pozornosti šaty, ktoré mala na sebe jeho manželka. Tie boli vyrobené pod značkou známeho obchodného domu Zara.  Ich cena je skutočne nízka. Kúpiť si ich môžete za 39,99 EUR. Tieto šaty sa Kate rozhodla skombinovať s dlhým kabátom Alexander McQueen a kabelkou Aspinal of London. Oba kúsky pochádzajú z dielní známych britských návrhárov.

Inšpirácia mnohých žien

Kate Middleton svojim štýlom obliekania inšpiruje množstvo žien, ale aj mladých dievčať. Príklad by si z nej rozhodne mala brať aj Meghan Markle. Kate jej opäť ukázala, že elegancia sa nemeria cenou, ale spôsobom, akým sa jednotlivé kúsky dokážu spojiť. A toto bývalá americká herečka nikdy nedokážala. Napriek tomu, že sa rada prezentovala udržateľnou módou, na svoje kusky míňala množstvo peňazí svojho manžela, princa Harryho.

Čítajte tiež:

Gwyneth Paltrow vytvorila a predáva sviečku s vôňou vagíny

 

Prečítajte si tiež:
Ako by si odpovedal ty na zradné otázky v Orbit boxe? Čo by si odkázal Ashtonovi Kutcherovi?
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií