Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan a Harry v nemilosti kráľovnej: Nechala im jasný odkaz!

Buckinghamský palác v opäť oživil reči o nezhodách medzi kráľovnou Alžbetou a jej vnukom Harrym, ktorý si vzal rozvedenú herečku Meghan Markle. O tom, že kráľovná nesúhlasí s tým, čo obaja robia, sa diskutovalo už dlhšie. No v utorok im kráľovná Alžbeta II. nechala jasný odkaz. 

Pokračovanie pod reklamou

Je v britskej kráľovskej rodine napätie?

V utorok 22. októbra prijala kráľovná Alžbeta II. v Buckinghamskom paláci vysoko postavenú komisárku Grenady vo Veľkej Brinátii, Kishu Alexander-Grant. Pozorným očiam verejnosti a médii neunikli žiadne podrobnosti tejto návštevy.  A navyše, vďaka vzniknutým fotografiám môžeme pozorovať výraznú zmenu, ktorá nastala v dekorácii sály, kde kráľovná prijíma návštevy. Tá zrejme nasvedčuje naštrbenému vzťahu medzi kráľovnou, jej vnukom a jeho manželkou.

Detail, ktorý prezradil pravdu

Keď minulý rok v júli prijala kráľovná vo svojom paláci Borisa Johsona, média si všimli, že fotografia princa Harryho a Meghan Markle bola položená pred fotografia princa Williama a Kate. Okamžite bolo všetkým jasné, koho má kráľovná radšej. Jej náklonnosti nenasvedčovalo len umiestnenie fotografie, ale aj samotné správanie kráľovnej voči Meghan. No dnes je všetko inak. Fotografia Harryho a Meghan sa na stole nenachádza a nie je ju vidno ani na žiadnych iných fotografiách z tejto miestnosti.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton nemá v šatníku oranžovú: Zakázala jej to kráľovná?
Meghan a Harry
© Agence / Bestimage
© Agence / Bestimage

Harry a Meghan – problém zo Sussexu

Už niekoľko dní sú obaja manželia predmetom mnohých diskusií, pričom dokument, ktorý cez víkend odvysielala televízia ITW, im na popularite medzi kráľovskou rodinou nepridal. Avšak ich obľúbenosť medzi bežnými ľuďmi vďaka nemu stúpla.

Pokračovanie pod reklamou

Harry aj Meghan v ňom vysvetľujú svoje pocity, ktoré sú vďaka skvelej práci novinára, ktorý im kládol otázky, skutočne plné emócií. V jednej chvíli môžme dokonca vidieť Meghan so slzami v očiach, ako hovorí o problémoch, ktoré jej britské média spôsobujú. Sama v rozhovore dokonca priznala, že kvôli nim sa absolútne necíti dobre. 

Princ Harry sa rozhodol chrániť svoju manželku a rodinu, preto podal žalobu proti niekoľkým časopisom.

Prečítajte si tiež:
Princ Philip skončil v nemocnici. Aké sú Vianoce v kráľovskej rodine?

Čítajte tiež: 

VIDEO: Meghan Markle sa takmer rozplakala. Priznáva, že sa necíti dobre

reklama