fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle a Harry: Dočkáme sa čoskoro oznámenia druhého tehotenstva?

Máte tip? napíšte nám mailom

Podľa najnovších informácií by mali Meghan Markle a princ Harry už budúci rok oznámiť dlho očakávané tehotenstvo bývalej americkej herečky. 

Meghan Markle a princ Harry, ktorí v súčasnosti  oddychujú po náročných kráľovských povinnostiach, sú opäť predmetom mnohých klebiet o ich rodinnom živote. A tie najnovšie hovoria o príchode druhého dieťaťa. Vraj by mohol byť oznámený v roku 2020.

Meghan Markle a Harry
Zdroj: Instagram

Nový prírastok v Sussexe?

Obaja manželia sa rozhodli pred verejnosťou a bulvárnymi médiami skryť v Spojených štátoch amerických na dlhých šesť týždňov. Ich malá rodina je však aj naďalej terčom viacerých klebiet a správ. A stávkové spoločnosti naďalej prijímajú tipy ľudí na to, kedy sa rodina mladšieho syna zosnulej princeznej Diany rozrastie o ďalšieho člena.

“Vojvoda a vojvodkyňa nestrácali čas a tesne po svadbe ohlásili príchod svojho prvého potomka. A keďže chcú podľa ich vyjadrení rodinu rozšíriť, nebolo by veľkým prekvapením, keby sa tak udialo ešte tento rok. Prípadne začiatkom roku 2020,”  vyjadrila sa pre britský denník Express.co Jessica O’Reilly, redaktorka Ladbrokes.

V novembri minulého roku vojačka, ktorú ocenil princ Harry, Susie Stringfellow,  dokonca priznala, že v súvislosti s touto témou viedla s vojvodom a vojvodkyňou zo Sussexu rozhovor:  „Harry sa veľmi zaujímal o témy týkajúce sa druhého dieťaťa. Ako matka niekoľkých detí som sa ich snažila povzbudiť, aby mali druhé dieťa.“

Meghan Markle a Harry chcú iba dve deti

Meghan Markle a Harry sa už dávnejšie vyjadrili, že chcú mať maximálne dve deti. A to z dôvodu, aby to bolo v súlade s ich ekologickými postojmi. Bývalá americká herečka, Meghan  Markle, sa tiež vyjadrila, že si želá stráviť svoje druhé tehotenstvo aj pôrod v Spojených štátoch amerických. „Meghan chce stráviť prvé tri mesiace po narodení druhého dieťaťa doma so svojou matkou v Los Angeles, mimo zvedavých očí verejnosti a bulváru,“ odhalil kráľovský zdroj v časopise OK Magazine.

Čítajte tiež:

Kate Middleton na pôrodnej sále: Čo pred verejnosťou skrýva?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií