fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan Markle prezieravo pozvala na svoju svadbu hviezdy: Prečo?

Máte tip? napíšte nám mailom

Kráľovský životopisec Andrew Morton tvrdí, že Meghan Markle na svoju svadbu pozvala slávne hviezdy ako Oprah alebo Georga Clooneyho s jasným úmyslom. Čo ju k tomu viedlo?

Meghan Markle mala mať skvelý plán

Bývalá hollywoodska hviezdička Meghan Markle si splnila sen a stala sa manželkou princa. Momentálne je  vojvodkyňou zo Sussexu a podľa Andrewa Mortona mala už pred samotným sobášom plán. Ako povedal, veľmi šikovne sa spriatelila s veľkými americkými hviezdami, ktoré tiež pozvala na svoj veľký deň. Vraj ich ešte nepoznala dobre, ale vďaka tomuto kroku našla významných ochrancov, ktorí ju teraz verejne bránia pred útokmi novinárov a kritikou, ktorá sa na ňu pravidelne valí. Pravdepodobne vedela, čo chce a tušila, že v Británii to rozhodne nebude mať jednoduché.

George Clooney sa jej zastáva

Slávny herec, ktorého obľubujú ľudia na celom svete, vystúpil tento rok vo februári, aby sa Meghan Markle zastal. Podľa neho je vojvodkyňa zo Sussexu médiami prenasledovaná a hanobená, hoci si to vôbec nezaslúži. Jeho slová neboli až takým prekvapením, pretože je známe, že spolu s manželkou Amal majú k Meghan a Harrymu dosť blízko. Manželské páry od seba nebývajú ďaleko a podľa zdrojov z ich okolia si užívajú spoločné obedy i večere a zahrajú sa aj s deťmi.

View this post on Instagram

❤️ #georgeclooney #amalclooney #clooney #love

A post shared by George Clooney (@georgeclooneynews) on

Chráni ju aj Oprah

Na minuloročnej veľkolepej májovej svadbe Meghan Markle sa objavila aj Oprah, ktorá bola v ružových šatách a veľkom klobúku neprehliadnuteľná.  Tento rok poskytla Meghan verejnú podporu hneď niekoľkokrát. Aj v rozhovoroch uviedla, že na vojvodkyňu zo Susexu je veľmi hrdá. Podľa nej je naozaj obdivuhodné, že Meghan Markle sa dokáže postaviť tomu, čo sa jej nepáči a dokáže nahlas povedať, čo presne chce pre svoje dieťa a rodinu. Všetky tieto hviezdy podporili vojvodkyňu opakovane a ozvali sa takmer vždy, keď jej verejnosť nebola dvakrát naklonená. Či už to bol naozaj vopred dobre premyslený plán, sa asi nedozvieme. Je však možné, že chcela získať predovšetkým priateľov, ktorí jej budú schopní podať pomocnú ruku vždy, keď to bude potrebovať. Veď kto by nechcel pomôcť členovi kráľovskej rodiny?

https://www.instagram.com/p/B4akzGYBEX7/

Prečítajte si tiež:

S Meghan Markle sa vraj nedá pracovať! Prečo odišla Samantha Cohen?

Zdroj: dailymail.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií