fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neštítili sa ničoho: Toto sú najbeštiálnejší sérioví vrahovia sveta (Part 2)

Každý z nás sa za určitých okolností môže stať vrahom, väčšina z nás to však predsa len neurobí. No potom sú tu takí ľudia, ktorí za svoj život spáchali hrozné činy. Osud im nadelil neskutočnú krutosť, bezcitnosť a nepredstaviteľné násilie.

Máte tip? napíšte nám mailom

Asi nikto z nás nevie vyriešiť záhadu, čo motivuje vraha na vykonávanie sériovej vraždy. Avšak s istotou ti vieme povedať, že nikto z nášho zoznamu nebol v poriadku. Či chceme, alebo nie, deje sa to. Každý deň sa vo svete stane množstvo vrážd. A niektorým vrahom jedna obeť nestačí …

Toto sú najhorší sérioví vrahovia

Najhorší sérioví vrahovia – Charles Manson

Americký hudobník a zločinec Charles Milles Manson sa narodil 12. novembra 1934 v Cincinnati. Väčšinu svojho života strávil vo väzení. Najprv za krádeže, neskôr pre podvody. Po založení komunity s názvom Rodina, spáchal aj niekoľko brutálnych vrážd. Jednou z najzávažnejších bola vražda herečky Sharon Tateovej, ktorá bola v čase vraždy vo vysokom štádiu tehotenstva. Po spáchaní tohto skutku bol odsúdený na trest smrti, no vďaka zmene zákona bol jeho trest upravený na doživotie. Charles Manson je stále živý a zdravý vo svojej cele.

Charles Manson

Najhorší sérioví vrahovia – John Wayne Gacy

Tento americký sériový vrah je známy aj ako Klaun Zabijak. Narodil sa 12. marca 1942 v Chicagu. V detstve ho otec týral a trestal, z čoho začal mávať záchvaty. Tie však jeho otec považoval iba za simulovanie. Keď sa stal dospelým, utiekol z domu a už sa viac nevrátil. V roku 1968 bol odsúdený za sex s maloletým chlapcom, no po 18-tich mesiacoch bol prepustený za dobré správanie. Za krátky čas spáchal prvú vraždu. Začal sa obliekať ako klaun a pôsobiť na detských oslavách. Vďaka kostýmu klauna si ľahko získaval dôveru ľudí. Postupne zavraždil 33 ľudí, najmä detí a pochoval ich vo svojej pivnici.

Prečítajte si tiež:
6+1 spôsobov, ako hydratovať suchú pokožku

John Wayne Gacy

John W. Gacy

Najhorší sérioví vrahovia – Richard Chase

Richard Chase, známy aj ako Upír zo Sacramenta, bol nekrofil a kanibal. Narodil sa v Kalifornii v roku 1950. Trpel hypochondriou a tvrdil, že jeho srdce občas prestáva biť. Taktiež tvrdil, že sa zmenšuje, ak nepije krv. Preto začal zabíjať vtákov a králikov, aby mohol piť ich krv. V roku 1977 zabil svoju prvú ľudskú obeť. Dokopy zabil 7 ľudí, ktorých pozostatky boli nájdené v hroznom stave – boli dorezané, vnútornosti boli uskladnené v chladničke a niektoré časti tela boli zjedené.

Sérioví vrahovia - Richard Chase

Najhorší sérioví vrahovia – Dr. Harold Frederick Shipman

Tento sériový vrah bol pôvodom z Británie, kde bol obvinený z vrážd viac než 250 ľudí. Bol vyhľadávaným lekárom, aj keď ho mnohí kolegovia kritizovali pre vysokú úmrtnosť svojich pacientov. Neskôr sa ukázalo, že svojim starším pacientom vpichoval veľké množstvo látok, ktoré spôsobili ich smrť. V roku 2000 bol odsúdený na doživotie, no po 4 rokoch vo väzbe spáchal samovraždu.

Sérioví vrahovia - Dr. Harold Frederick Shipman

Najhorší sérioví vrahovia – Luis Garavito

Luis, vo svete známy aj ako Beštia, sa narodil 25. januára 1957 v Kolumbii. Ide o najznámejšieho sériového vraha a to najmä vďaka počtu jeho obetí. Bol obvinený za vraždy, mučenia a znásilnenia a v roku 1999 bol odsúdený. Vo väzení nakreslil mapu, na ktorej popisuje miesta, kde sú pochované telá jeho obetí. Potvrdených nájdených tiel je zatiaľ 138, ale vraví sa, že ich celkový počet je vyšší než 300. Jeho odsúdenie je však veľmi kontroverzné, pretože vďaka kolumbijským zákonom bol odsúdený iba na 22 rokov.

Prečítajte si tiež:
Nikdy nespia a ich náladu ovplyvňuje počasie: 30 faktov o včelách, ktoré by ste mali vedieť

Sérioví vrahovia - Luis Garavito

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií