fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Je váš priateľ, otec, brat či kamarát tvrdý oriešok? Tento originálny darček ho zaručene poteší!

Máte tip? napíšte nám mailom

Mať nápad na originálny darček nie je vždy ľahká úloha, nakoľko sa sviatky každoročne cyklia a to ich je hneď niekoľko. Ak si predstavíte hneď jeho sklamaný výraz, keď odbaľuje ďalšie spodné prádlo či ponožky, určite by ste mali tieto riadky dočítať do konca. 

Pár originálnych hláv sa totiž potýkalo s podobným problémom a snažilo sa nájsť riešenie ako posunúť originálny darček o level (či dva) vyššie. Nezamerali sa však len na obsah samotný, no hlavne na spôsob odbaľovania, pri ktorom môže oslávenec využiť svoju fyzickú silu a zo zdolanej bariéry mať pocit víťaza. 

VIAC AKO LEN OBAL, TENTO ORIGINÁLNY DARČEK ZAISTÍ ZÁBAVU PRE VŠETKÝCH

Drevená debna od Contraband je nečakaným a najmä nevšedným spôsobom ako oslávenca prekvapiť, zaujať a navyše procesom páčenia vytvoriť šou pre všetkých zúčastnených. Jej súčasťou je aj železné páčidlo, ktoré bude nevyhnutne potrebovať. 

originalny darcek
contraband.zone

Naplniť si ju môžete nechať rôznymi pochutinami, vínom, proseccom či iným alkoholom. Súčasťou obsahu debny sú tiež sklené poháriky, aby ste úspech pri páčení mohli hneď osláviť zápitkom. Na poháre sa dá tiež vygravírovať odkaz pre oslávenca, prianie, vek, meno alebo jeho znamenie. Vybrať si tiež môžete z niekoľkých druhov a značiek obľúbeného alkoholu, ktorý bude náležite doplnený dokonale harmonickými snackmi. Živijó!

Prečítajte si tiež:
Ozajstný hlavolam: Ľudia z tohto "obyčajného" obrázka šalejú! Rozlúštiš ho do 5 minút?
bozkov rum
contraband.zone
originálny darček
contraband.zone

Ak však máte lepší nápad a radi by ste debnu využili len ako obal, žiaden problém. Dá sa objednať i prázdna.

NIE JE LEN PRE MUŽOV

Ale pozor! Ak tu máme aj nejaké silné ženy, debnu je možné zakúpiť si nielen s čiernym, ale i s ružovým logom. I keď obal bude možno tvrdý, dámu vo vnútri čaká sladké či vínne prekvapenie. 

alkohol moet
contraband.zone
originálny darček pre mužov
contraband.zone

Pocit z nie ľahko získaného obsahu  originálneho darčeka je na nezaplatenie a zvedavosť, čo v ňom je, priam euforická. Ak vás tajomno debny ako originálny darček zlákalo rovnako ako nás, debny nájdete na stránke contraband.zone.

Ak by ste si debnou radi upevnili vzťahy so svojimi zamestnancami, šéfom či obchodnými partnermi, dá sa na ňu vygravírovať aj logo vašej firmy alebo firmy, v ktorej pracujete. Work hard, play hard, ako sa hovorí.

Hor sa do páčenia!

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií