fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Penthouse v Ritz-Carlton na Floride veľkosti jedného poschodia sa predal za 21 miliónov

Apartmán so 4 spálňami má vonkajšiu terasu s rozlohou 3 000 metrov štvorcových a panoramatický výhľad.

Máte tip? napíšte nám mailom

Celý strešný apartmán v rezidencii Ritz-Carlton Residences na ostrove Sunny Isles Beach na Floride sa predal za 21 miliónov dolárov, oznámil to vo štvrtok developer.

Strešný apartmán, ktorý sa rozprestiera na 51. poschodí z  52-poschodového mrakodrapu má vnútorný priestor o veľkosti 7 760 metrov štvorcových vrátane štyroch spální a časť pre zamestnancov, šesť kúpeľní, vrátane veľkej hlavnej spálne a obývacej izby.

Tento “skromný apartmán“ má obrovskú kuchyňu s výhľadom, posilňovňu či domáce kino, uviedli developeri z Fortune International Group a Château Group.

„Apartmán má stropy vysoké štyri metre a 360-stupňový výhľad na celé pobrežie a centrum Miami,“ uviedol Edgardo Defortuna, výkonný riaditeľ a prezident Fortune International Group.

Terasa má tiež príjemných 3 000 metrov štvorcových a to s letnou kuchyňou, súkromným bazénom a súkromnou záhradou.

Podobný ako palác Beckhamovcov

Spolu s manželkou Victoriou (45) si David s rodinou zaobstarali ešte v marci byt v jednom z najluxusnejších mrakodrapov na celej Floride!

Beckhamov dvojpodlažný penthouse sa bude vypínať na vrchole architektonického zázraku, vďaka čomu bude jedným so 100 vlastníkov rozmiestnených na 62 veľmi luxusných podlažiach. Hneď nad ním bude, samozrejme, heliport.

Prečítajte si tiež:
10 iránskych pamiatok: Zničí ich vojna s Trumpom?

Oficiálne je známa ako One Thousand Museum, ale má aj neoficiálny názov Scorpion Tower. Od začiatku výstavby sa nehnuteľnosti stali jednými z najvyhľadávanejších v meste.

Budova, ktorú navrhla Zaha Hadid Architects, sa má stať jednou z najvyšších obytných veží na svete, ktorá sa týči viac ako 200 metrov nad panorámou Miami.

Beckhamovci majú k dispozícii päť spální, sedem záchodov, trezor na šperky a cennosti alebo superrýchle výťahy. Obrie kuchyne či kúpeľne ponúkajú monumentálny výhľad na celé Miami vrátane prístavu.

Je najdrahší?

Rôzne médiá a realitky označovali Beckhamov byt za najdrahší byt na svete, ale to nie je ani zďaleka pravda. 50 miliónov dolárov za byt je celkom dosť, ale tento konkrétny titul patrí bytu v londýnskom parku One Hyde Park, ktorý sa v minulom roku predal za takmer 240 miliónov dolárov.

Perlička na záver. Byt má David Beckham iba desať minút autom od práce, ktoré môže parkovať na streche apartmánu.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj mansionglobal
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií