fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prezidentka Zuzana Čaputová odhalila svoje súkromie! Takto vyzerá domov hlavy štátu

Ako asi tak žije naša prezidentka Zuzana Čaputová (46)?

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak čakáte, že slovenská hlava štátu býva v luxuse, mýlite sa. Prezidentka momentálne býva v byte, do ktorého dá sem-tam nahliadnuť prostredníctvom sociálnych sietí a pôsobí až sympaticky obyčajne.

V roku 2019 sa zo Zuzany Čaputovej stala prezidentka a od svojej inaugurácie si získala množstvo slovenských aj zahraničných sŕdc.

Je skutočnou dámou, ktorá vie reprezentovať, vyzerá sympaticky a dôveryhodne, vyjadruje sa kultivovane, vždy je perfektne oblečená, farebne zladená.

Skrátka je hlavou štátu, ktorú nám okolité krajiny nepochybne závidia.

Kto je Zuzana Čaputová

Zuzana Čaputová vyštudovala Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Jej meno sa najčastejšie skloňovalo v kauze o pezinskej skládke. Viac ako desať rokov stála na čele verejnej kampane proti povoleniu ďalšej skládky odpadu. Tá by znamenala znečisťovanie pôdy, vody a vzduchu.  V roku 2016 získala prestížnu Goldmanovu environmentálnu cenu.

Zuzana Čaputová – súkromie

Prezidentka Zuzana Čaputová si chráni súkromie. Preto sa mnohým Slovákom nepáčilo, že je rozvedená. V roku 2018 sa s manželom Ivanom rozviedli. Ako uviedla v jednom z rozhovorov, nebolo to jednoduché, a nerozhodli sa zo dňa na deň. Neboli však šťastní, a preto sa radšej rozhodli odísť od seba v priateľskom duchu.

Prečítajte si tiež:
HNUS! Peklo v Chorvátsku - turisti plávali vo výkaloch! Žene fekálie upchali šnorchel, skoro sa utopila!

Prezidentka má doma dve mladučké dcéry. Obe ju veľmi podporujú a niekedy ju sprevádzajú na niektorých podujatiach.

Snímka obrazovky o
instagram.com/zuzana_caputova/

Vyjadruje sa na Instagrame

Facebook a Instagram sú v dnešnej dobe mocné nástroje a uvedomujú si to aj politici. Prezidentka sa tu často vyjadruje k politickým témam a dianiu na Slovensku. Ľudia tam môžu poznať jej názory, ktoré sa nebojí prezentovať a za slovami si stojí.

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj instagram
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií