fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Psychický stav sa odráža aj na fyzickom zdraví. Zistite na základe bolesti, čo treba vo vašom živote zmeniť

Máte tip? napíšte nám mailom

O tom, že psychický stav sa odráža a ovplyvňuje aj fyzický a zdravotný stav človeka, sa už popísalo mnoho. Lenže, čo značí jednotlivá fyzická bolesť? To si prezradíme teraz.

 

1. Bolesť hlavy

Bolesti hlavy sú zvyčajne spôsobené stresom, ktorý človek počas dňa zažíva. Treba si teda dopriať čas pre seba a oddýchnuť si, čím sa stres odbúra.

 

2. Bolesť krku

Ak vás trápi bolesť krku, zrejme nedokážete odpustiť sebe alebo niekomu inému. Skúste sa preto namiesto hnevu a nenávisti skúste sústrediť na to pozitívne, či už na vás alebo na iných.

 

3. Bolesť ramien

Bolesť v oblasti ramien poukazuje na to, že v sebe nesiete veľkú emocionálnu záťaž. Nie nadarmo sa preto vraví, že “ste si toho vzali na ramená mnoho.” Zamerajte sa preto na proaktívne riešenie problémov a skúste sa o svoje trápenie s niekym podeliť. Uvidíte, ako sa vám uľaví.

 

4. Bolesť hornej časti chrbta

Pokiaľ vás trápi bolesť v tejto oblasti, značí to, že cítite nedostatok emočnej podpory a cítite sa nechcení a nemilovaní. Ak ste single môžete to brať ako signál, že je čas vyraziť do spoločnosti a spoznávať sa s novými ľuďmi.

Prečítajte si tiež:
Jedinečné okamihy ženského života: Reálny vrchol rozkoše zachytený na fotkách

 

5. Bolesť dolnej časti chrbta

Bolesť spodnej časti chrbta značí, že si robíte prílišne starosti o financie. Skúste porozmýšľať, či nenastal čas konečne požiadať o zvýšenie platu, prípadne vymeniť prácu za lepšie platenú.

Pokračovanie na ďalšej strane

O tom, že psychický stav sa odráža a ovplyvňuje aj fyzický a zdravotný stav človeka sa už popísalo mnoho. Lenže čo značí jednotlivá fyzická bolesť? To si prezradíme teraz.

 

6. Bolesť lakťa

Bolesť v lakti znamená, že odmietate zmeny, ktoré sa vo vašom živote dejú. Pokiaľ sú vaše lakte tuhé a skostnatené, je takým zrejme aj váš život. Naučte sa robiť kompromisy a skúste sa nebáť zmien a tieto bolesti ustúpia.

 

7. Bolesť rúk

Ak vás trápi bolesť rúk, znamená to, že zrejme k iným nepristupujete tak, ako by ste mali. Skúste porozmýšľať nad tým, že nadviažete nové kontakty, získate nových priateľov, či zájdete s kolegami na obed.

 

8. Bolesť bedrového kĺbu

Táto bolesť signalizuje, že sa neviete rozhýbať, v zmysle, že sa vo svojom živote neviete pohnúť vpred. Možno by ste nemuseli byť až tak opatrí v rozhodovaní a aspoň občas konať spontánne.

Prečítajte si tiež:
V Trnave vyrábajú ochranné pomôcky na 3D tlačiarni, nápad prišiel z Mexika

 

9. Bolesť kolena

Pokiaľ vás trápi bolesť kolena či kolien, znamená to, že vaše ego je až veľmi silné a o sebe si radi namýšľate. Skúste sa viac venovať dobrovoľníctvu a konaniu dobrých skutkov.

 

Zdroj: Electropiknik

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií