fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Čo znamená, ak máš sny s blízkymi osobami? Toto ti chcú povedať

Sny s blízkymi osobami nám chcú povedať viac, než si myslíme…

Máte tip? napíšte nám mailom

Bývalá partnerka či partner, mama, priatelia, či iné osoby, sa nám vedia “infiltrovať” do snov. Majú nám tieto osoby v snoch niečo odkázať? Rozhodne áno. To, čo prítomnosť jednotlivých osôb znamená, si teraz prezradíme prostredníctvom analýzy snov, v ktorých sa nám najčastejšie vyskytujú blízki.

Čo znamenajú sny s blízkymi osobami?

Bývalý partner či partnerka

Aj keď sa na minulosť snažíme častokrát zabudnúť, niekedy nás dobehne v snoch, v ktorých sa nám objaví náš ex. Viacerí psychológovia sa zhodujú, že sa ti o bývalom či bývalej môže snívať preto, že si v sebe ešte neuzavrel a nespracoval svoj posledný vzťah. Preto je nevyhnutné, aby si to v sebe nadobro uzavrel a dotyčná osoba by sa z tvojich snov mala vytratiť.

Intímny partner

Význam objavenia partnera v sne môže byť rôzny. Pokiaľ ale je tvoj vzťah plnohodnotný, objavenie partnera v sne je podvedomým výsledkom tohto stavu. Zbystriť treba v prípade, že prechádzate krízou alebo ťa vzťah vôbec neuspokojuje. Ak sa ti v takom prípade sníva o partnerovi, mal by si sa rozhýbať a začať riešiť problémy, ktoré vo vzťahu máte, pretože najhoršie, čo môžeš spraviť je, že ich odignoruješ.

Prečítajte si tiež:
Prezident udelil milosť mamičke, u ktorej našli drogy. Aby jej dcérka nešla do domova.

Matka

Matka je osobou, ktorej vďačíme za život. Pokiaľ často “okupuje” naše sny, znamená to, že máme potrebu sa o niekoho starať. Možno o mačku či psa, alebo sa takýmito snami prejavuje skrytá túžba po dieťati.

Otec

Otec by mal svoje dieťa učiť samostatnosti a sebadôvere – teda v tom lepšom prípade. Ak sa ti začal objavovať v snoch, ide o znamenie, žeby si sa mal viac spoliehať sám na seba a viac si dôverovať.

Obaja rodičia

Ak sa ti v snoch zjavujú obaja rodičia, ide o dobré znamenie. Rodičia totižto predstavujú lásku, pohodu a vzájomné prepojenie. Ak máš teda niekoho blízkeho po svojom boku, znamená to, že sa naňho môžeš jednoznačne spoľahnúť.

Priatelia

Ak sa v tvojich snoch objavujú priatelia, môže to signalizovať, že ti v živote niečo chýba. Možno sa cítiš osamelo, možno ti chýba prítomnosť niektorého z priateľov, ktorého si stratil.

Nepriatelia

Prítomnosť nepriateľov v našich snoch znamená, že z nich máme strach. Sny s nepriateľmi nás však aj varujú, pretože ak si myslíme, že sme v práve, mali by sme si za tým stať.

Prečítajte si tiež:
Prvý Slovenský štát zanechal krvavé stopy v našej histórii. Na Tisovom hrobe sa objavili veľavravné odkazy...

Ty sám

Pokiaľ v snoch vidíme seba, mali by sme sa nad sebou a svojim životom zamyslieť. Odborníci totiž tvrdia, že ak sa vidíme v snoch, odkaz si musíme vyhodnotiť sami, pretože len my sami vieme, čím si v živote prechádzame.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Learning Mine

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií