fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Štefan Harabin sa nevzdáva: V parlamente sa chce presadiť so svojou stranou Vlasť

Máte tip? napíšte nám mailom

Kontroverzný bývalý politik a sudca Najvyššieho súdu prišiel pred pár dňami s novinkou, že sa rozhodol uchádzať o miesto v parlamente, a to prostredníctvom svojej novej strany Vlasť.

Neštandardné predstavenie strany

Stranu Vlasť, teda premenovanú Stranu občianskej ľavice, predstavil Štefan Harabin v utorok 1. októbra počas tlačovej besedy. Spôsob, akým toto nové politické zoskupenie odprezentoval prekvapil, pretože namiesto štandardného menovania cieľov, ktoré si politici dali za úlohu naplniť, menoval len problémy, s akými sa Slovenská republika dlhodobo pasuje. 

Verejnosť sa nedozvedela nič o plánovanom prínose Vlasti

Štefan Harabin kritike podrobil nejednu pálčivú oblasť sužujúcu Slovenskú republiku. Ťažké srdce má vraj predovšetkým na korupciu a na skutočnosť, že sa všade dosadzujú vopred určení ľudia. Tiež nesúhlasí s tým, aké priepastné rozdiely sú v platoch jednotlivých Slovákov, problém vidí aj v rastúcej chudobe. Mladí ľudia majú podľa neho čoraz menej vedomostí, pričom za to vraj môže znižujúca sa úroveň školstva. Takéto vyjadrenia sú z úst Štefana Harabina prinajmenšom zarážajúce, nakoľko on sám bol neraz v centre veľkých korupčných káuz. Čo by však strana Vlasť chcela robiť pre to, aby sa život Slovákov zlepšil, sme sa nedozvedeli.

Štefan HarabinZdroj:  Facebook.com

Nečakaný odchod z tlačovej besedy

Líder Vlasti je podľa svojich slov presvedčený, že medzi voličmi má dostatočnú základňu, a tak sa mu v rámci parlamentných volieb v roku 2020 podarí presadiť. Po tom, ako Harabin povedal všetko čo chcel, položil do pléna otázku, či televízia TA3 robí živý prenos. Tá však besedu len nahrávala. Následne sa teda rozhodol, že novinárom neumožní pýtať sa a odišiel za banner svojej strany.

Novinári sa nenechali odbiť

Je samozrejmé, že po takomto ozname mali médiá celý rad otázok, ktoré sa predsedu novej strany chceli opýtať, preto sa po jeho odchode vybrali za ním. Nedozvedeli sa totiž nič o dôležitých témach, akými je napríklad financovanie či samotná kandidátka. Napriek tomu sa im odpovede získať nepodarilo, pretože Harabin sa rozhodol “pretlačiť” medzi novinármi a miestnosť jednoducho opustil. Následne sa vybral na kávu do podniku nachádzajúceho sa vedľa miestnosti, v ktorej beseda prebiehala.

Štefan Harabin

Zdroj: Facebook.com

Prečítajte si tiež:
Tak toto je už vážne sila! Extravagantná Simona z Take Me Out šokuje erotickými fotografiami a zvodnými tančekmi - nezmenilo ju ani tehotenstvo!

Zdroj: aktuality.sk

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií