fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Je Kate Middleton tehotná? Odborníčka to jasne potvrdzuje

Máte tip? napíšte nám mailom

Manželka princa Wiliama, Kate Middleton, je opäť predmetom špekulácií. O jej údajnom tehotenstve však nehovoria len média. Ozvali sa už aj kráľovskí experti.

Je Kate Middleton opäť v tom?

Podľa známej britskej expertky na tehotenstvo a pôrod, ktorú v sobotu 7. decembra citoval populárny denník The Express, môže vojvodkyňa z Cambridge už čoskoro oznámiť svoje ďalšie tehotenstvo. Jednalo by sa o štvrté kráľovské dieťa v poradí. Citovaná expertka, Katharine Graves, je o ďalšom potomkovi tohto kráľovského páru viac ako presvedčená.

Zdroj: Instagram @katemidletonsofficial

Pripomíname, že dva roky po svadbe s princom Williamom sa stala Kate Middleton matkou svojho prvého dieťaťa, chlapca menom George. Ten tento rok, presnejšie 22. júla, oslávil svoje šieste narodeniny. Princezná Charlotte sa narodila menej ako dva roky po narodení svojho staršieho brata, 2. mája 2015. Nakoniec 23. apríla 2018 Kate Middleton a princ William privítali svojho najmladšieho syna, princa Louisa.

Vyjadrenia svetovej odborníčky

Katharine Graves je autorkou knihy The Hypnobirthing Book, v ktorej rodičov sprevádza históriou tehotenstva, pôrodmi, možnosťami, ktoré majú, ale aj tým, ako si správne naplánovať ďalšie potomstvo. Známa autorka a expertka pre The Express uvádza, že vojvodkyňa z Cambridge si „načasovala svoje tehotenstvo v klasickom a najvhodnejšom intervale“. Uvádza tiež, že sa jedná o: „dva roky medzi Georgeom a Charlotte a tri roky medzi Charlotte a Louisom“. Podľa Katharine Gravesovej je „štvrté dieťa z Cambridge“ už na ceste. Odborníčka je teda jasne presvedčená.

Prečítajte si tiež:
Exfarmárka Lucia Mokráňová dnes porodila. Dievčatku dala zvláštne meno

Kate Middleton by mohla „už čoskoro“ oznámiť svoje štvrté tehotenstvo širokej verejnosti. Ak je však vojvodkyňa z Cambridge skutočne tehotná, jej veličenstvo, kráľovná Alžbeta II., sa túto šťastnú novinku dozvie ako prvá.

Pravda alebo špekulácie?

O tehotenstve Kate Middleton sa špekuluje už niekoľko mesiacov. Denník Daily Express pred nedávnom objavil ďalšiu indíciu, ktorá jasne smeruje k oznámeniu štvrtého potomka. V novembri sa vojvodkyňa z Cambridge nezúčastnila na Tusk Conservation Awards. Jej sestra, Pippa Middleton, návštevu na poslednú chvíľu zrušila. Začiatkom novembra 2019 tiež anonymný zdroj blízky kráľovskej rodine potvrdil, že Kate Middleton „by chcela mať ešte jedno dieťa“. Manželka princa Williama však pred verejnosťou zatiaľ svoje plány tají.

Čítajte tiež:

Alžbeta II. je mŕtva: Kto začal šíriť toto nechutné klamstvo?

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií