fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vezmite si do nového roka zdravie: Prírodné výživové doplnky riešia problém od bunky

Máte tip? napíšte nám mailom

Správna životospráva je pre zdravie dôležitá rovnako ako pohyb a cvičenie. Niekedy je ale potrebné vyskúšať aj výživové doplnky, ktoré telu dodajú to, čo práve potrebuje.

Výživové doplnky proti únave

Sú obdobia, kedy cítime len nekonečnú únavu a nedostatok energie. Nemusí to byť iba jarná únava, ale aj dni plné stresu alebo nedostatku spánku. Keď prestáva účinkovať kofeín v káve alebo cukríkoch, prichádza rad na niečo iné. Výživové doplnky proti únave na prírodnej báze vás dobijú energiou bez negatívnych účinkov. Čo od nich môžete očakávať? Nielen nástup energie s dlhotrvajúcim účinkom, ale aj lepší fyzický a psychický výkon. Zaujať môžu aj tým, že zlepšujú spaľovanie tukov, a tak pomáhajú pri redukcii hmotnosti a tiež spomaľujú starnutie.

Únava, bolesť, stres? Spoznajte výživové doplnky, ktoré s nimi zatočia raz a navždy

Niečo pre všetky dámy

Ženy sú krehkejšie stvorenia, ktoré intenzívne vnímajú účinky stresu, či už fyzické alebo emocionálne. Charakteristickým znakom je rozprávanie o problémoch a ich následné analyzovanie. Ľahšie potom podliehajú smútku, depresiám a ďalším problémom. Práve na takéto situácie boli pre ne vytvorené dámske výživové doplnky, ktoré sa postarajú o harmóniu tela aj duše. Dokážu prinavrátiť stratenú rovnováhu a zvýšiť fyzický aj psychický výkon. Prečo sa zbytočne trápiť, keď je tu pomoc  z prírody?

Krásna pleť a vlasy nemusia byť len sen

Krásna pleť a vlasy nemusia byť len sen

Každý, kto sa na seba pozrie v zrkadle, obyčajne vidí nejaký svoj problém krásy. Niekoho trápia jemné vlasy, ktoré padajú a štiepia sa. Iní si všimnú problematickú  pleť, akné alebo vrásky. Krehké a lámavé nechty sú postrachom v každom ročnom období, a tak nečudo, že najmä ženy hľadajú výživové doplnky pre krásu. Vďaka nim budú vlasy lesklé a husté, pleť pevná a pružná a nechty odolné voči akémukoľvek nárazu alebo práci. Ten pocit spokojnosti so sebou samým je na nezaplatenie. Volá sa aj „všehoj sirup“, pretože má protizápalové účinky. Zápaly ošetrí a odstráni. Zaujímavé je, že takto pôsobí na všetky orgány a pomôže aj pri ochoreniach ako ekzémy alebo psoriáza.

Prečítajte si tiež:
Zaslúžime si hýčkanie a opateru: Tento peeling od slovenskej značky odporúčajú aj známe osobnosti

Niečo pre všetky dámy

Niečo pre všetkých pánov

Mužský aj ženský organizmus má svoje špecifiká a potrebuje niečo iné. Práve preto si svoje výživové doplnky môžu zakúpiť aj páni. Vďaka nim sa budú cítiť silnejší, vitálnejší a zdravší. Jedným z najvýraznejších benefitov je posilnenie imunity, lepšia regenerácia organizmu a zlepšenie činnosti mozgu. Každý sa občas cíti horšie, a preto nie je smiešne siahnuť po prírodnej liečbe. Je bezpečná a bez chémie, tak prečo to nevyskúšať?

Niečo pre všetkých pánov

Detox a regenerácia pre každého

O nevyhnutnosti detoxikácie nášho organizmu ste už pravdepodobne počuli. V našom tele sa môžu hromadiť toxíny, ktoré potom spôsobujú rôzne ochorenia. Predísť tomu môžete veľmi jednoducho. Výživové doplnky s obsahom moringy a rhodioly vyriešia problémy nás dospelých. Vďaka tomu, že sa telo zbaví toxických látok, budeme sa cítiť lepšie a zdravšie. Zlepší sa aj imunita a odolnosť voči stresu. Doprajte svojmu telu detox po zime alebo po lete a uvidíte, ako zlepší vaše fyzické aj psychické zdravie. Rhodiola je najsilnejší známy adaptogén, ktorý v tele nastolí pocit harmónie, pôsobí proti únave, úzkosti, depresii. Pokojne by sme o nej mohli povedať, že je antidepresívom z prírody.

Prečítajte si tiež:
Rebeli protestujú za zmenu klímy, na Veľký piatok plánujú zastaviť letisko. Polícia zatkla už viac ako 400 ľudí

Dajte zbohom bolesti

Bolesť chrbta je známa mnohým ľuďom. Sedavé zamestnanie, operácia alebo úraz dokážu vyradiť z bežného fungovania na dlhú dobu. Našťastie sú tu výživové doplnky, ktoré sa s bolesťou nemaznajú. Ich sila tkvie v tom, že pomáhajú znižovať a odstraňovať riziko vzniku degeneračných ochorení pohybovej sústavy ako chrbtice, kĺbov alebo ramien. Skvelou správou je, že účinok takéhoto prípravku vydrží aj po ukončení užívania a môžete si tak užívať aktívny život bez bolesti. Unikátne patentované zloženie prispieva aj k elasticite pokožky aj ostrosti zraku.

Dajte zbohom bolesti

 

Sú pre vás výživové doplnky zaujímavé a chceli by ste vedieť viac? Na stránke  Vianutrashop.sk nájdete veľa zaujímavých informácií, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, ak váhate s kúpou.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií