fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vezmite si do nového roka zdravie: Prírodné výživové doplnky riešia problém od bunky

Máte tip? napíšte nám mailom

Správna životospráva je pre zdravie dôležitá rovnako ako pohyb a cvičenie. Niekedy je ale potrebné vyskúšať aj výživové doplnky, ktoré telu dodajú to, čo práve potrebuje.

Výživové doplnky proti únave

Sú obdobia, kedy cítime len nekonečnú únavu a nedostatok energie. Nemusí to byť iba jarná únava, ale aj dni plné stresu alebo nedostatku spánku. Keď prestáva účinkovať kofeín v káve alebo cukríkoch, prichádza rad na niečo iné. Výživové doplnky proti únave na prírodnej báze vás dobijú energiou bez negatívnych účinkov. Čo od nich môžete očakávať? Nielen nástup energie s dlhotrvajúcim účinkom, ale aj lepší fyzický a psychický výkon. Zaujať môžu aj tým, že zlepšujú spaľovanie tukov, a tak pomáhajú pri redukcii hmotnosti a tiež spomaľujú starnutie.

Únava, bolesť, stres? Spoznajte výživové doplnky, ktoré s nimi zatočia raz a navždy

Niečo pre všetky dámy

Ženy sú krehkejšie stvorenia, ktoré intenzívne vnímajú účinky stresu, či už fyzické alebo emocionálne. Charakteristickým znakom je rozprávanie o problémoch a ich následné analyzovanie. Ľahšie potom podliehajú smútku, depresiám a ďalším problémom. Práve na takéto situácie boli pre ne vytvorené dámske výživové doplnky, ktoré sa postarajú o harmóniu tela aj duše. Dokážu prinavrátiť stratenú rovnováhu a zvýšiť fyzický aj psychický výkon. Prečo sa zbytočne trápiť, keď je tu pomoc  z prírody?

Krásna pleť a vlasy nemusia byť len sen

Krásna pleť a vlasy nemusia byť len sen

Každý, kto sa na seba pozrie v zrkadle, obyčajne vidí nejaký svoj problém krásy. Niekoho trápia jemné vlasy, ktoré padajú a štiepia sa. Iní si všimnú problematickú  pleť, akné alebo vrásky. Krehké a lámavé nechty sú postrachom v každom ročnom období, a tak nečudo, že najmä ženy hľadajú výživové doplnky pre krásu. Vďaka nim budú vlasy lesklé a husté, pleť pevná a pružná a nechty odolné voči akémukoľvek nárazu alebo práci. Ten pocit spokojnosti so sebou samým je na nezaplatenie. Volá sa aj „všehoj sirup“, pretože má protizápalové účinky. Zápaly ošetrí a odstráni. Zaujímavé je, že takto pôsobí na všetky orgány a pomôže aj pri ochoreniach ako ekzémy alebo psoriáza.

Prečítajte si tiež:
Neuveriteľné, deje sa to aj u nás: Rodičia chceli predať svoju 12-ročnú dcéru za 1500 eur

Niečo pre všetky dámy

Niečo pre všetkých pánov

Mužský aj ženský organizmus má svoje špecifiká a potrebuje niečo iné. Práve preto si svoje výživové doplnky môžu zakúpiť aj páni. Vďaka nim sa budú cítiť silnejší, vitálnejší a zdravší. Jedným z najvýraznejších benefitov je posilnenie imunity, lepšia regenerácia organizmu a zlepšenie činnosti mozgu. Každý sa občas cíti horšie, a preto nie je smiešne siahnuť po prírodnej liečbe. Je bezpečná a bez chémie, tak prečo to nevyskúšať?

Niečo pre všetkých pánov

Detox a regenerácia pre každého

O nevyhnutnosti detoxikácie nášho organizmu ste už pravdepodobne počuli. V našom tele sa môžu hromadiť toxíny, ktoré potom spôsobujú rôzne ochorenia. Predísť tomu môžete veľmi jednoducho. Výživové doplnky s obsahom moringy a rhodioly vyriešia problémy nás dospelých. Vďaka tomu, že sa telo zbaví toxických látok, budeme sa cítiť lepšie a zdravšie. Zlepší sa aj imunita a odolnosť voči stresu. Doprajte svojmu telu detox po zime alebo po lete a uvidíte, ako zlepší vaše fyzické aj psychické zdravie. Rhodiola je najsilnejší známy adaptogén, ktorý v tele nastolí pocit harmónie, pôsobí proti únave, úzkosti, depresii. Pokojne by sme o nej mohli povedať, že je antidepresívom z prírody.

Prečítajte si tiež:
Čo prinesie rok 2020? Bude drahšie PZP?

Dajte zbohom bolesti

Bolesť chrbta je známa mnohým ľuďom. Sedavé zamestnanie, operácia alebo úraz dokážu vyradiť z bežného fungovania na dlhú dobu. Našťastie sú tu výživové doplnky, ktoré sa s bolesťou nemaznajú. Ich sila tkvie v tom, že pomáhajú znižovať a odstraňovať riziko vzniku degeneračných ochorení pohybovej sústavy ako chrbtice, kĺbov alebo ramien. Skvelou správou je, že účinok takéhoto prípravku vydrží aj po ukončení užívania a môžete si tak užívať aktívny život bez bolesti. Unikátne patentované zloženie prispieva aj k elasticite pokožky aj ostrosti zraku.

Dajte zbohom bolesti

 

Sú pre vás výživové doplnky zaujímavé a chceli by ste vedieť viac? Na stránke  Vianutrashop.sk nájdete veľa zaujímavých informácií, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, ak váhate s kúpou.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií