Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Viete, kde sa nachádza huba, ktorá spôsobuje ženám orgazmus?

John Halliday and Noah Soule boli prví, ktorí v roku 2001 oficiálne objavili účinky huby, ktoré by mohli okamžite vyvolať ženský orgazmus. Ich výskum vyšiel v časopise International Journal of Medicinal Mushrooms, kde vysvetľujú, že huba rastie v blízkosti stvrdnutej lávy na ostrove Hawaii. Ide o jasnú oranžovú hubu, ktorá údajne spôsobuje ženám dosiahnuť vyvrcholenie bez zjavného dôvodu. Vedecký pár si to namieril na ostrov, aby zistili, či sú tieto tvrdenia pravdivé.

Huba vyvolávajúca orgazmus

Huba Dictyophora rastie na stvrdnutých lávových prúdoch, ktoré majú viac ako 600 rokov. Distyophora má preukázateľné veľmi intenzívne afrodiziakálne účinky ak vôňu huby zacítia ženy. Huba má veľmi špecifickú vôňu. Výskumná dvojica, vyzvala dobrovoľníčky aby podstúpili tento vzrušujúci výskum.

Výskum prebiehal úplne jednoducho

Žene sa stačilo zhlboka nadýchnuť vône huby. Následne výskumnici zaznamenávali ich hladinu vzrušenia. Výsledky hovoria, že takmer polovica žien dosiahla spontánny orgazmus, bez akéhokoľvek iného zapríčinenia. Na druhej strane, všetkým mužom zápach huby Dictyophora extrémne smrdel.

Výskumníci opísali morfológiu a chémiu a dospeli k záveru, že podobné zlúčeniny hormónov sa vytvárajú počas sexuálneho styku medzi mužom a ženou.

Viete, kde sa nachádza huba, ktorá spôsobuje ženám orgazmus?

Zdroj: iflscience.com

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií