Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vzhľad dokáže povedať viac než si myslíš. Toto o tebe dokáže prezradiť tvoje telo!

Vzhľad dokáže už na prvý pohľad prezradiť to, či si extrovert alebo to, k akým ochoreniam si náchylný.

Tvár ako vizitka sily

Čím je tvoja hlava širšia, tým je menšia pravdepodobnosť, že si na teba bude niekto dovoľovať, pretože vycíti, že si silnejší. Spojitosť medzi šírkou tváre a silou potvrdili i vedci po skončení experimentu, pri ktorom skúmali 10 ľudí, ktorí sa tvárili rôzne. No aj napriek tomu, že niektorí pôsobili priateľsky a dôveryhodne, keď došlo na meranie síl, boli víťazmi.

Menštruácia mení vkus

Na žene si možno menštruáciu všimnúť aj na základe toho, že v tomto období skôr inklinuje k iným typom než bežne. Prišli na to aj vedci v roku 2010, kedy skúmali 66 heterosexuálnych párov a dospeli k veľmi zaujímavým zisteniam. Ženy, ktorých partneri nemali veľmi mužnú tvár, boli počas cyklu priťahované chlapmi, ktorí majú bradu a pôsobia mužne. Tiež sa ukázalo, že na vkus majú vplyv aj antikoncepčné tabletky. Ak ich žena užíva, s väčšou pravdepodobnosťou bude inklinovať k mužom, ktorých rysy sú menej mužské.

Vrásky dokážu odhaliť, ako funguje srdce

Čím viac vrások na tvári a na vnútorných stranách paží máš, tým je väčšie riziko srdcových ochorení. Pri jednom experimente sa ukázalo, že ženám, u ktorých je riziko vzniku srdcových chorôb nižšie, tipovali ľudia v priemere o 2 roky menej.

Pokračovanie na ďalšej strane

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií