fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Meghan a Harry: Plánujú produkčnú spoločnosť a natáčať dokumenty

Máte tip? napíšte nám mailom

Harry a Meghan Markle budú môcť konečne začať žiť svoj vlastný ,život” ďaleko od kráľovskej rodiny. Z čoho ale bude tento ostro sledovaný pár žiť? Budete prekvapení!

Odchod z kráľovskej rodiny nie je pre Meghan Markle a Harryho až takou zlou voľbou, ako sa mohlo na začiatku zdať. Napriek tomu, že prídu o svoje kráľovské tituly, pomenovanie „Sussex“ budú môcť používať pre svoj nový profesionálny život. A ten bude podľa najnovších informácií skutočne plný prekvapení. Pár okrem charitatívnych projektov údajne zvažuje aj založenie vlastnej výrobnej produkčnej spoločnosti.

Harry a Meghan Markle môžu konečne začať žiť

Po tom, ako sa Harry a Meghan Markle dohodli s kráľovnou Alžbetou II. na odchode z kráľovskej rodiny, nastal čas, aby sa začali zaoberať novým životom. Vzdaním sa funkcií vyšších členov kráľovskej rodiny neprišli len o tituly, ale aj o peniaze. Britská monarchia už nebude financovať ich aktivity ani život. Obaja manželia sa teda stali finančne nezávislými, presne tak, ako si želali.

Niekoľko zdrojov britských bulvárnych magazínov uvádza, že 35-ročný Harry a jeho 38-ročná manželka plánujú produkovať dokumentárne filmy na témy, ktoré ich ovplyvňujú. Chcú sa zamerať napríklad na globálne otepľovanie alebo duševné zdravie. Okrem iného tiež plánujú požičať svoje hlasy rôznym projektom. Pričom už teraz je jasné, že Meghan Markle podpísala zmluvu o dabovaní s produkčnou spoločnosťou Disney. Klebety však hovoria, že rovnako urobí aj jej manžel Harry.

Prečítajte si tiež:
Napriek veľkej diaľke funguje ich vzťah! Tieto fotky to dokazujú

Inšpirácie v prezidentských rodinách

Rodičia malého Archieho (8 mesiacov) by teda nasledovali príklad Baracka a Michelle Obamových, ktorí tiež založili vlastnú produkčnú spoločnosť po odchode z Bieleho domu v roku 2017.

Rovnako by pre tento ostro sledovaný pár mohla byť skvelou inšpiráciou aj úspešná charitatívna nadácia páru Clintonovcov. Zatiaľ, kým sa táto nová kariéra (a možno aj  šťastie) prejaví, Meghan Markle a Harry sa vždy môžu spoľahnúť na dočasnú finančnú podporu princa Charlesa, ktorý sa dohodol, že im bude vyplávať rentu z jeho súkromných investícií v jeho vojvodstve Cornwall.

Čítajte tiež:

https://klocher.sk/kate-middleton-opat-inspiruje-obliekla-si-saty-za-par-eur/

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií