fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hotely SOREA neponúkajú len nocľah: Na tieto skvelé aktivity môžete využiť rekreačné poukazy!

Kam na výlet? Tam, kde sa o vás postarajú.

Máte tip? napíšte nám mailom

Oddýchnite si v tých najatraktívnejších lokalitách, ktoré naša malebná krajina ponúka. Dovolenka na Slovensku môže byť plná zážitkov i zliav! Využite rekreačné poukazy a zrelaxujte sa v sieti hotelov SOREA, ktoré radi navštevujú aj zahraniční turisti.

V článku sa dozviete:

  • v akých atraktívnych lokalitách nájdete hotely SOREA,
  • o rehabilitačno-rekreačných ponukách, ktoré využívajú balneoterapiu, detoxikačné pobyty či ozdravné kúry,
  • aké ZĽAVY si pri pobytoch viete uplatniť,
  • čo všetko hotely ponúkajú, ak cestujete s deťmi.
kam na výlet
Spravte si nezabudnuteľný zážitok v atraktívnych lokalitách Slovenska. Zdroj: sorea.sk

Hotely SOREA

Ak ste sa rozhodli dovolenkovať v našej krajine, máte k dispozícii veľké množstvo miest a aktivít na vyskúšanie. Tento rok je zvlášť špeciálny – podľa zákona vám zamestnávateľ vyplatí viac ako polovicu vašich nákladov, čo je jeden zo skvelých nápadov, ako podporiť cestovný ruch. Nenechajte sa preto prosiť a využite všetky možnosti, ktoré sa vám ponúkajú!

Čo tak dovolenka od Bratislavy cez Nízke a Vysoké Tatry až po Spiš? Patria medzi najnavštevovanejšie miesta na Slovensku, v ktorých si každý turista príde na svoje. Aby ste si zážitok z dovolenky prehĺbili, na vaše rôznorodé potreby sú v plnom šate pripravené hotely SOREA, ktoré majú za sebou 25-ročnú prax.

kam s deťmi
Pobyty pre veľkých i malých. Zdroj: sorea.sk

Vo vode s výhľadom na majestátne Tatry

SOREA je najväčšia hotelová spoločnosť na Slovensku, jej zmodernizované hotely nájdete v tých najlepších lokalitách, ako sú Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Bratislava či Ľubovnianske kúpele. Ponúka nielen nocľah, ale aj poriadnu dávku zážitkov, preto si nemusíte lámať hlavu s programom. Nonstop sú pre vás pripravené športové aktivity, ktoré vás zdvihnú zo stoličky, ako aj poznávacie skupinové zájazdy, v ktorých sa dozviete tie najzaujímavejšie veci o jednotlivých regiónoch.

Prečítajte si tiež:
Deň bláznov vystriedal autizmus: Oblečme si niečo modré

Turisti, ktorí hľadajú predovšetkým oddych, zas môžu do sýtosti relaxovať na bohatých rehabilitačných a rekreačných pobytoch. SOREA drží krok s dobou a vie, že stres je jedným z hlavných problémov, ktoré sužujú spoločnosť. Preto sú pobyty zamerané na elimináciu následkov súčasného životného štýlu, balneoterapiu či antistresové a detoxikačné pobyty využívajúce netradičné liečebné metódy.

hotely
Sieť hotelov ponúka rehabilitačné a rekreačné pobyty. Zdroj: sorea.sk

O kvalite ponúkaných produktov a pobytov nesvedčí nič lepšie než spokojné recenzie návštevníkov. Nájdete ich v hojnom počte v každej z lokalít.

Všetko v jednom a za nižšiu cenu! Využite rekreačné poukazy

Dovolenkujte s príspevkom od zamestnávateľa! Od 1. 1. 2019 platí na Slovensku novelizovaný zákon o podpore cestovného ruchu formou rekreačných poukážok. Nedávno sme písali článok, v ktorom sme informovali o podmienkach, vďaka ktorým bolo možné získať tento benefit. Rekreačné poukazy platia v rezortoch a hoteloch naprieč Slovenskom, do ktorých patria aj hotely SOREA.

výlet na slovensku
Pobyt v nádhernom prostredí si môžete užiť za nižšiu cenu formou rekreačných poukazov. Zdroj: sorea.sk

Podľa zákona je zamestnávateľ povinný uhradiť vám 55 % oprávnených nákladov, avšak maximálne do výšky sumy 275 € ročne (zo sumy 500 €), čo znamená platbu pre zamestnanca vo výške 225 €.

Prečítajte si tiež:
Plánujete výlet do Benátok? Mesto bude od mája vyberať vstupné

Nemusíte celú podporu minúť len na jeden výlet. Ak počas roka strávite na Slovensku viacero dovoleniek, za každú vám zamestnávateľ uhradí 55 % nákladov, avšak len do celkovej výšky 275 € za jeden kalendárny rok.

O náklady na rekreáciu musíte požiadať do 30 dní od skončenia rekreácie. Buď vám zamestnávateľ sumu vráti v nasledujúcej výplate, alebo podľa dohody hneď po predložení dokladu za rekreáciu.

Pokiaľ by ste radi využili rekreačný poukaz, vaša firma musí mať aspoň 50 zamestnancov a vy v nej zamestnanecký pomer minimálne 2 roky. V prípade obdržania poukazu ho musíte využiť výhradne na území Slovenskej republiky, pričom vo vybranom zariadení prenocovať minimálne dve noci. O benefitoch píše aj SOREA, využitím rekreačného poukazu tak môžete čo-to ušetriť a za menej peňazí si vychutnať liečivý dotyk pre telo i dušu či poznávaciu turistiku.

hotely
Vy relaxujete vo vode a o vaše deti je dobre postarané. Zdroj: sorea.sk

Nechýbajú aktivity pre deti

Vieme, že deti sú tvory plné života a wellnessový oddych ich príliš neberie. V lete sú preto dostupné tzv. zelené školy v prírode alebo letné tábory s množstvom animačných činností. Cez zimu si zas plnými dúškami užijú lyžiarske kurzy.

SOREA myslí aj na ľudí znevýhodnených v rôznych oblastiach. Jej pobyty sú prispôsobené pre alergikov, viaceré z hotelových zariadení tiež umožňujú pobyty pre klientov s hendikepom.

https://www.instagram.com/p/Bzs-03Zgx99/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií