fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hotely SOREA neponúkajú len nocľah: Na tieto skvelé aktivity môžete využiť rekreačné poukazy!

Kam na výlet? Tam, kde sa o vás postarajú.

Oddýchnite si v tých najatraktívnejších lokalitách, ktoré naša malebná krajina ponúka. Dovolenka na Slovensku môže byť plná zážitkov i zliav! Využite rekreačné poukazy a zrelaxujte sa v sieti hotelov SOREA, ktoré radi navštevujú aj zahraniční turisti.

V článku sa dozviete:

  • v akých atraktívnych lokalitách nájdete hotely SOREA,
  • o rehabilitačno-rekreačných ponukách, ktoré využívajú balneoterapiu, detoxikačné pobyty či ozdravné kúry,
  • aké ZĽAVY si pri pobytoch viete uplatniť,
  • čo všetko hotely ponúkajú, ak cestujete s deťmi.
kam na výlet
Spravte si nezabudnuteľný zážitok v atraktívnych lokalitách Slovenska. Zdroj: sorea.sk

Hotely SOREA

Ak ste sa rozhodli dovolenkovať v našej krajine, máte k dispozícii veľké množstvo miest a aktivít na vyskúšanie. Tento rok je zvlášť špeciálny – podľa zákona vám zamestnávateľ vyplatí viac ako polovicu vašich nákladov, čo je jeden zo skvelých nápadov, ako podporiť cestovný ruch. Nenechajte sa preto prosiť a využite všetky možnosti, ktoré sa vám ponúkajú!

Čo tak dovolenka od Bratislavy cez Nízke a Vysoké Tatry až po Spiš? Patria medzi najnavštevovanejšie miesta na Slovensku, v ktorých si každý turista príde na svoje. Aby ste si zážitok z dovolenky prehĺbili, na vaše rôznorodé potreby sú v plnom šate pripravené hotely SOREA, ktoré majú za sebou 25-ročnú prax.

kam s deťmi
Pobyty pre veľkých i malých. Zdroj: sorea.sk

Vo vode s výhľadom na majestátne Tatry

SOREA je najväčšia hotelová spoločnosť na Slovensku, jej zmodernizované hotely nájdete v tých najlepších lokalitách, ako sú Vysoké Tatry, Nízke Tatry, Bratislava či Ľubovnianske kúpele. Ponúka nielen nocľah, ale aj poriadnu dávku zážitkov, preto si nemusíte lámať hlavu s programom. Nonstop sú pre vás pripravené športové aktivity, ktoré vás zdvihnú zo stoličky, ako aj poznávacie skupinové zájazdy, v ktorých sa dozviete tie najzaujímavejšie veci o jednotlivých regiónoch.

Turisti, ktorí hľadajú predovšetkým oddych, zas môžu do sýtosti relaxovať na bohatých rehabilitačných a rekreačných pobytoch. SOREA drží krok s dobou a vie, že stres je jedným z hlavných problémov, ktoré sužujú spoločnosť. Preto sú pobyty zamerané na elimináciu následkov súčasného životného štýlu, balneoterapiu či antistresové a detoxikačné pobyty využívajúce netradičné liečebné metódy.

hotely
Sieť hotelov ponúka rehabilitačné a rekreačné pobyty. Zdroj: sorea.sk

O kvalite ponúkaných produktov a pobytov nesvedčí nič lepšie než spokojné recenzie návštevníkov. Nájdete ich v hojnom počte v každej z lokalít.

Všetko v jednom a za nižšiu cenu! Využite rekreačné poukazy

Dovolenkujte s príspevkom od zamestnávateľa! Od 1. 1. 2019 platí na Slovensku novelizovaný zákon o podpore cestovného ruchu formou rekreačných poukážok. Nedávno sme písali článok, v ktorom sme informovali o podmienkach, vďaka ktorým bolo možné získať tento benefit. Rekreačné poukazy platia v rezortoch a hoteloch naprieč Slovenskom, do ktorých patria aj hotely SOREA.

výlet na slovensku
Pobyt v nádhernom prostredí si môžete užiť za nižšiu cenu formou rekreačných poukazov. Zdroj: sorea.sk

Podľa zákona je zamestnávateľ povinný uhradiť vám 55 % oprávnených nákladov, avšak maximálne do výšky sumy 275 € ročne (zo sumy 500 €), čo znamená platbu pre zamestnanca vo výške 225 €.

Nemusíte celú podporu minúť len na jeden výlet. Ak počas roka strávite na Slovensku viacero dovoleniek, za každú vám zamestnávateľ uhradí 55 % nákladov, avšak len do celkovej výšky 275 € za jeden kalendárny rok.

O náklady na rekreáciu musíte požiadať do 30 dní od skončenia rekreácie. Buď vám zamestnávateľ sumu vráti v nasledujúcej výplate, alebo podľa dohody hneď po predložení dokladu za rekreáciu.

Pokiaľ by ste radi využili rekreačný poukaz, vaša firma musí mať aspoň 50 zamestnancov a vy v nej zamestnanecký pomer minimálne 2 roky. V prípade obdržania poukazu ho musíte využiť výhradne na území Slovenskej republiky, pričom vo vybranom zariadení prenocovať minimálne dve noci. O benefitoch píše aj SOREA, využitím rekreačného poukazu tak môžete čo-to ušetriť a za menej peňazí si vychutnať liečivý dotyk pre telo i dušu či poznávaciu turistiku.

hotely
Vy relaxujete vo vode a o vaše deti je dobre postarané. Zdroj: sorea.sk

Nechýbajú aktivity pre deti

Vieme, že deti sú tvory plné života a wellnessový oddych ich príliš neberie. V lete sú preto dostupné tzv. zelené školy v prírode alebo letné tábory s množstvom animačných činností. Cez zimu si zas plnými dúškami užijú lyžiarske kurzy.

SOREA myslí aj na ľudí znevýhodnených v rôznych oblastiach. Jej pobyty sú prispôsobené pre alergikov, viaceré z hotelových zariadení tiež umožňujú pobyty pre klientov s hendikepom.

https://www.instagram.com/p/Bzs-03Zgx99/?utm_source=ig_web_copy_link

 

 

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií