fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Je veľký zadok trendy?

Máte tip? napíšte nám mailom

Doba sa neustále mení a mení sa aj ideál ženskej krásy. Otázka znie čo je teraz trendy? Maličký zadoček, vyšportovaný pevný zadok alebo trochu väčšie “mäkšie” pozadie? Každej žene sa páči niečo iné, no i každému chlapovi sa páči niečo iné. Aký je trend vo svete a aký na Slovensku?

Južná Amerika

V krajinách Južnej Ameriky je trend, čím väčší zadok, tým lepší. Najmä v štátoch ako je Brazília a Argentína. V týchto krajinách sa neboja ženy kvôli peknému vypuklému zadku posadiť na operačné kreslo. Tento trend dosiahol obrovské rozmery. Najviac je to vidieť na známom brazílskom karnevale v Rio De Janeiro, kde všetky žena krútia svojimi krásnymi “väčšími” zadkami. Väčší zadok sa uchytil aj v Hollywoode. Známe speváčky ako napr. Jennifer Lopez alebo Beyoncé uznávajú tento trend a ukazujú svoje pozadie takmer všade.

Možností, ako si zväčšiť zadok, je niekoľko. “Použije sa tuk, ktorý sa odsaje dajme tomu zo stehien, brucha a aplikuje sa tak, aby sa trošku vyplnil, prípadne sa dajú použiť silikónové implantáty, ktoré sa aplikujú pred sval a ten sa tak zaokrúhli,” uviedla Alexandra Novotná z kliniky plastickej chirurgie. Celková forma zadku je daná panvou, do značnej miery genetikou, alebo kostrou ako takou.

Prečítajte si tiež:
Potrebujete zlepšiť držanie tela? Tieto 4 jednoduché cviky vám pomôžu

Trend väčšieho zadku zatiaľ na Slovensku neplatí

Nie každá žena má od prírody pekný, okrúhly a pevný zadoček. Niektoré sa snažia cvičiť, držať diéty, no niektoré hľadajú iné cesty ako si postavu “na oko vylepšiť”. Napríklad liposukcia, alebo špeciálne vypchávané nohavičky, ktoré opticky buď zúžia zadok alebo naopak zväčšia. Zatiaľ na Slovensku trend veľkých zadkov nemá veľkú obľubu.
Najlepšia cesta ako dosiahnuť krásny, vysnívaný zadoček, je CVIČENIE a zdravá STRAVA.

Otázka znie: Budeme radšej cvičiť, pôjdeme na plastickú operáciu alebo si kúpime nejaké sťahovacie prádielko?

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií