fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ako schudnúť bez námahy vďaka tomuto perfektnému triku

Trápite sa myšlienkami ako schudnúť čo najrýchlejšie a zároveň jednoducho? Pozrite sa na tento jedinečný trik.

Máte tip? napíšte nám mailom

Mnohí ľudia snívajú o krásnej postave a závidia svojim kamarátom napríklad ich rýchly metabolizmus. Hoci je príroda v tomto nespravodlivá, nezostáva nič iné, ako sa s váhou popasovať najlepšie, ako vieme. Nie vždy to však musí byť extrémne drina, v súčasnosti sú dostupné mnohé návody, ako rýchlo a účinne schudnúť. Ak sa chcete zbaviť tuku na bruchu, vyskúšajte trik s kuchynskou fóliou.

Pomôcka z kuchyne

Zázračnou vecičkou na chudnutie je v tomto prípade potravinová fólia, avšak táto taktika funguje len v prípade, že chcete ihneď v momente schudnúť. Samozrejme pre maximálny efekt je nutné aj cvičiť a dodržiavať vhodnú životosprávu, avšak chudnutie použitím fólie skutočne funguje. Ako fóliu použiť? Na brucho naneste hrubšiu vrstvu spevňujúceho telového krému, obaľte sa do potravinovej fólie a následne aj do sťahovacieho obväzu. Aby bol účinok čo najlepší, doprajte si v zábale aspoň 8-hodinový spánok. Ihneď po prebudení bude vaše brucho menšie a pokožka na ňom oveľa pevnejšia. Tento zábal je vhodný použiť aj na iné časti tela, akým sú ruky, či stehná.

Prečítajte si tiež:
Vďaka týmto príznakom zistíte, či ste dehydrovaní! Viete, o ktoré ide?

Zbavte sa celulitídy

V boji proti celulitíde pomáha tiež niekoľko overených domácich trikov. Je nutné prestať s fajčením, viac sa hýbať a konzumovať vyváženú stravu. Dôležitý je aj pitný režim, voľné oblečenie a nezabúdajte ani na použitie kozmetických prostriedkov, akým je napríklad ošetrujúci zábal. Posledný krok spočíva v dodržiavaní správneho spôsobu sprchovania sa. Striedajte horúcu vodu so studenou.

Ďalšie triky ako bojovať s celulitídou si pozrite v tomto videu:

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií