fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kuriózna nehoda v Čechách: Na ženu počas šoférovania zaútočil kapor

Máte tip? napíšte nám mailom

Na ženu počas šoférovania zaútočil kapor a bizarná nehoda bola hneď na svete. Žena nabúrala do betónového stĺpu a skončila v nemocnici. 

Práve prežívame najkrajšie obdobie v roku. Užívame si koláče, dobré jedlo, príbuzných a niektorí aj rozprávky, ktoré ponúkajú slovenské či české televízie. Aj napriek tomu, že na tohtoročné Vianoce nám počasie nedoprialo snežnú nádielku, tú pravú atmosféru sviatkov si predsa môžeme vytvoriť aj bez toho.

Počas chystania sa na Vianoce sa zrejme v každej rodine prihodilo zopár trapasov či veselých príhod. A ak by sa rozdávali ceny za bizarné zážitky, jedna by určite poputovala aj k našim západným susedom. 

Na ženu zaútočil kapor

Najčastejšie nehody v spojitosti s kaprom sa spájajú najmä s ochutnávaním vianočného menu. Dnes sa to síce nestáva až tak často, ale nájde sa zopár nešťastníkov,  ktorí sa počas sviatkov ocitli na pohotovosti. A keďže kapor je rovnako dôležitá vianočná tradícia ako zdobenie stromčeka, niektorí sa nebránia čakať v rade na vylovenie ryby aj niekoľko hodín. 

Kapra potom naložia do auta a ponáhľajú sa domov. Presne takýto príbeh sa odohral aj v susedných Čechách. Žena nechala kapra na prednom sedadle v igelitovej taške a vybrala sa domov. Počas jazdy však kapor zatúžil po pozornosti.

Prečítajte si tiež:
A Cup of Style už koncom februára v Bratislave! Prídeš na autogramiádu aj ty?

https://www.instagram.com/p/BxcUaPEI1-z/

Bizarná nehoda

„Kapra si žena viezla domov v igelitovej taške uloženej do lavóra, ktorý si nechala na prednom sedadle. Kapor sa ale počas jazdy vymrštil a skočil žene do lona,” opísala hovorkyňa polície Ivana Baláková.

Žena sa zľakla, prešla do protismeru a nabúrala do betónového múru. Bizarná nehoda sa nezaobišla bez zranení. Žena cestovala s kaprom sama a počas nehody utrpela stredne ťažké poranenia. K nehode boli privolaní záchranári, ktorí 62-ročnú Češku transportovali vrtuľníkom do nemocnice so zlomeným členkom a pomliaždeným hrudníkom.   

https://www.instagram.com/p/B6TS5n2lDl1/

Stalo sa aj vám počas Vianoc niečo kuriózne? Pochváľte sa. Podeľte sa s nami vianočnými  zážitkami a dajte nám vedieť v komentári, ako prežívate  tohtoročné sviatky radosti a pokoja.

Zdroj: ta3.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií