fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Lucia Lucid Sládečková: Pod ochranné krídla nepatrím! #ROZHOVOR

Máte tip? napíšte nám mailom

Kráľovná líčidiel je workoholička bez voľného času!

K tomuto rozhovoru som pristupovala s veľkým rešpektom… Telefón som v ruke držala niekoľko sekúnd, kým som sa rozhodla vytočiť jej číslo. Po krátkej chvíli sa na druhej strane ozval milý a príjemný ženský hlas, ktorý patril známej vizážistke Lucii “Lucid” Sládečkovej. Po ukončení hovoru som sa sama seba spýtala, z čoho som vlastne mala obavy 🙂 . Dlho mi v hlave vŕtalo, aké otázky mám zvoliť ale nakoniec, keď sme mali všetko hotové, som bola veľmi milo prekvapená z toho, že som sa obávala zbytočne. Otázky ju veľmi zaujali, a tak vám prinášam krásny rozhovor s Lucid Style, ktorá sa už čoskoro stane maminkou 🙂

13502026_931907583588863_2203144740891932302_n

Média a fanúšikovia Vás označujú ako talentovanú mladú ženu s krásnym štýlom, jemnú, milú a vtipnú, dokonca sa občas nájde aj zmienka o tom, že sa podobáte na speváčku Madonnu. Ako by ste samú seba charakterizovali vy?

Ďakujem médiám, že som sa stala pre nich zaujímavá. Vizážistov a hairstylistov je veľmi veľa v tejto dobe. Čo sa týka mojej podobizne na Madonnu, už od malička ma tak volali. Vo všetkých táboroch, sústredeniach, návštevách a v škole som bola Madonna. Nie vždy som bola s touto prezývkou vysporiadaná, teraz to vnímam skôr pozitívne. Či som milá, jemná a vtipná? (smiech) Áno som, keď sa dobre pracuje a všetko je tak, ako to má byť. Keď je všetko fér a ľudia sú príjemní. Ja si pri samotnom úkone ako práca v podstate oddýchnem. Rada pracujem..

Mnoho mladých ľudí sa bojí ísť si za svojimi snami, robiť to, čo ich baví – boja sa neúspechu. Vaše meno sa na Slovensku stalo značkou a keď sa povie Lucid, každému sa hneď vybaví make-up. Aké boli vaše začiatky – bol niekto, kto si Vás vzal pod ochranné krídla alebo ste začínali úplne sama?

Prečítajte si tiež:
Automatický systém zamkol dieťa v rozpálenom aute - rozhodovali sekundy!!!

Aj ja som sa bála a veľmi. Sestra práve porodila a mamina mala neistú prácu. Riskla som to a doteraz na to spomíname. Je ťažké sa rozhodnúť, nikdy neviete, či je to správne a či vás nebude zmena mrzieť. Urobila by som to aj teraz. Absolútne neľutujem a som veľmi vďačná za podporu zo strany rodiny, ale aj Vás, ľudí. Čo sa týka pomoci, moje začiatky boli aj o pýtaní sa o prácu pre vizážistov, aj mi v minulosti dohodili zákazky, ktoré som však vždy opätovala neskôr, ako poďakovanie sa. Ale pod krídla nepatrím ani teraz… Proste naozaj makám.

https://www.instagram.com/p/BGXfw37vMu7/?taken-by=makeupbylucid

Ako dlho ste sa už venovali líčeniu, keď ste ukázali svoj talent svetu a ženy si začali samy pýtať profesionálne líčenie od Lucid?

Po absolvovaní kurzu som mala do týždňa prvé fotenie. A pomalinky sa spúšťali ďalšie a ďalšie. Otvárali sa nové možnosti a pamätám sa na prvý zárobok.. Volala som hneď mamine a tešila sa, že mi zaplatili (smiech). Po nejakom čase som nastúpila do TV Joj ako výpomoc, neskôr ma obsadili do Nákupných maniačok a pomalinky sa to všetko začalo.

lucia

Fotografie, na ktorých sú dievčatá pred a po Vašom líčení, sú naozaj prekvapujúce. Našli sa už aj nejakí hejteri, ktorí zmenu nepripísali Vám ale photoshopu?

Jasnéééééé, boli, sú aj budú ľudia, čo proste musia urobiť napriek. Najprv ma to strašne mrzelo, kvôli hejterom som bola často priam zúfala… Potom prichádzal hnev, teraz a pousmejem nad hlúposťou. Ale toto ma učili dva roky.. Netrápiť sa vnútorne. Aj na môj vývoj som hrdá a na ľudí, ktorí obetovali čas aby mi pomáhali.

Pamätáte si na pocity, keď ste prvýkrát líčili niekoho zo šoubiznisu? Mali ste trému a strach alebo ste si povedali, že viete, čo robíte a nemáte, čo pokaziť?

Prečítajte si tiež:
Šokujúca správa: Populárna youtuberka zomrela po zrážke na elektrickej kolobežke

Ufff, mala som trému neskutočnú, zároveň som sa tešila, naozaj som skákala ako blcha, neviete si predstaviť, čo sa mi vtedy v tele odohrávalo. Mám samozrejme pocit šťastia vždy, keď robím väčšie produkcie, alebo líčim v spoločnosti slávnych ľudí. Aj keď, uvoľnenú atmosféru na takýchto produkciách nezažijete 😀 Rada pracujem s každým človekom. Vždy sa teším, keď mi vyjde líčenie a opustí ma stres.

Tipujem, že ste pracovne veľmi vyťažená. Dajú sa pri práci, akú robíte vy, stanoviť hranice práce a súkromného života?

Doposiaľ som si ich stanoviť nevedela, ale dlhodobo pracujem na tom, aby som vedela povedať nie a nebála sa, či mi ešte niekto zavolá, či budem mať prácu a bude o mňa záujem. Aj keď sa veľmi snažím, som si vedomá, že som workoholik a práca je pre mňa môj život. Nakoľko mi rastie bruško a stanem sa maminkou, čas na seba a malinkú si urobiť musím. Neviem si predstaviť, koľko času strávim doma. Všetko je tak ako má byť…

lucid

Vyzeráte skvelo a energicky, ako sa o seba vo voľnom čase staráte?

Nemám voľný čas.. Aj keď náhodou sa mi podarí, líčim sa, skúšam zveľaďujem svoje zručnosti a vnímanie a jemnú motoriku. Nesmiem zaspať dobu.. Ale viem o sebe, že som živel a málokto mi stíha ( smiech).

Nie je Vám Slovensko “malé”? Neplánujete skúsiť šťastie aj v zahraničí?

Túžim vycestovať celý život. Kvôli rodinným záležitostiam som nikdy neodišla, ale mám pocit že to prichádza a ja myslím intenzívne na odchod dva roky. Opäť ma tu niečo zdržalo… Asi to tak má byť. Ale budem vďačná, ak mi budete držať palce, aby sa mi to podarilo a bola úspešná aj tam.

Quick make-up

Zdroj: Lucid Style Foto: facebook.com Video: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií