fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hrozivá predpoveď budúcnosti: Meghan Markle zomrie pri autonehode

Máte tip? napíšte nám mailom

Známa Američanka Azealia Banks zverejnila hrôzostrašnú predpoveď o  Meghan Markle. Manželka princa Harryho podľa nej zomrie v roku 2022 pri dopravnej nehode. K tejto hrozivej predpovedi pridala aj informáciu o smrti kráľovnej Alžbety II.

Od oficiálneho potvrdenia vzťahu s princom Harrym sa Meghan Markle stala jednou z ostrosledových žien sveta. Britské médiá o nej neustále písali a hľadali akúkoľvek zámienku, ako ju zničiť či jej znepríjemniť život. Aj z toho dôvodu sa Harry rozhodol na viaceré z nich podať trestné oznámenie a zároveň ujsť čo najďalej.

Meghan a Harry
Zdroj: Instagram @meghanmarkle_official

Nový život Meghan a Harryho ďaleko od problémov

Ako svoje útočisko si manželia zo Sussexu vybrali Kanadu. Avšak ani odchod na opačnú stranu zeme nezabránil v tom, aby Meghan Markle aj naďalej nebola terčom extravagantných tvrdení. Dôkazom je napríklad štvrtok 30. januára, keď americka rapperka Azealia Banks uverejnila v jednom zo svojich príbehov na Instagrame rad predpovedí na najbližšie desaťročie. Podľa jej proroctva už Meghan Markle nemá dosť času na život.

Meghan Markle zomrie

Medzi jej „20 predpoveďami na rok 2020“ Azealia Banks píše: „Meghan Markle zomrie pri automobilovej nehode v roku 2022“. K tejto hrôzostrašnej veštbe však nepripojila žiadne ďalšie podrobnosti alebo vysvetlenia. Mnohí používatelia sociálnych sietí vyjadrujú svoje znechutenie nad týmto jej kurióznym vyjadrením.

Prečítajte si tiež:
Meghan a Harry sa boja: Z luxusnej vily robia vojenské opevnenie

Azealia Banks tiež predpovedala, že princ Harry opustí Kanadu, aby sa vrátil do svojho rodného Anglicka v roku 2021 a že kráľovná Alžbeta II. zomrie v roku 2023.

Budúcnosť podľa americkej raperky

Okrem Harryho, Meghan a kráľovnej Alžbety II. sa Azealia Banks vyjadrila aj o budúcnosti iných známych ľudí. Na svoj zoznam pridala informácie o Naomi Campbell, ktorá sa v ten istý rok, keď zomrie kráľovná Anglicka, vydá za vojvodu alebo grófa anglickej kráľovskej rodiny. O niekoľko rokov neskôr, presnejšie v roku 2026, sa Kim Kardashian rozvedie s Kanye West, pričom Beyoncé urobí to isté s Jay-Z

Rapperka tiež hovorí o politickej situácii v Severnej aj Južnej Kórei. Obe krajiny sa vraj v roku 2027 zjednotia.

Milovníčka konfliktov a problémov

Táto séria predpovedí je podľa všetkého len ďalším výmyslom kontroverznej raperky. Jej konflikty so známymi osobnosťami neustále rastú a fanúšikovia ju tiež postupne opúšťajú. Azealia Banks sa dokonca pohádala s ľudmi, ako napríklad: Elon Musk, Lana De Rey, Rihanna, Beyoncé, Eminem alebo Russel Crowe. Okrem iného tieź bola obvinená z homofóbie a rasizmu.

Prečítajte si tiež:
Kate Middleton smutne priznáva: „William už nechce dalšie deti."

Jej schopnosť predpovedať budúcnosť nebola doposiaľ potvrdená. A teda, Meghan Markle aj Harry môžu pokojne spať.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií