fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na TOTO treba odvahu! Mladá žena vám ukáže nový trend zväčšovania pier

Máte tip? napíšte nám mailom

Ženy sú niekedy ochotné pre krásu urobiť čokoľvek. Kvôli krásnej postave dokážu držať niekoľko dní rôzne diéty. Novým trendom sú väčšie pery. Pozrite sa, ako si ich „vylepšujú” mladé ženy.

Plné pery sú akousi novinkou, o ktoré sa usiluje čoraz viac žien. Zrejme preto je v súčasnosti populárna šokujúca metóda, pri ktorej si ženy lepia hornú peru o pokožku nad perami pomerne silným lepidlom. 

Hoci si kedysi ženy zväčšovali pery prirodzene napríklad prostredníctvom kontúrky, tieto časy sú už dávnou minulosťou. V súčasnosti je rozšírených mnoho spôsobov zväčšovania pier. Jedným z nich je zásah do hĺbky pier a to cez kyselinu hyaluronovú. Iným trikom je fúkanie do skleneného poháru, avšak to sa zásadne neodporúča, keďže vám môžu napuchnúť pery do takého štádia, že sa už toho tak jednoducho nezbavíte.

Našťastie existuje niekoľko efektívnych spôsobov, ako si prirodzene zväčšiť pery, uvádza Topfashion.sk. Jedným z nich je,  že si na ne pridáte napríklad balzam. V súčasnosti existuje mnoho výživových balzamov, ktoré  ich nielen prirodzene zväčšia, ale aj vyživia. Ďalším spôsobom je vyhladiť ich prostredníctvom jemného peelingu.

Prečítajte si tiež:
Mydlo alebo sprchový gél? Správny výber ocení nielen vaša pokožka, ale aj planéta

Prirodzené zväčšenie pier – Viete, ako na to?

Ďalší krok spočíva v nanesení make-upu, alebo rozjasňovača na pery. Je nutné ho použiť ešte pred samotným nanesením rúžu. Nenápadnú priehlbinku nad perou je tiež vhodné rozjasniť  make-upom. V prípade, že sa chystáte využiť kontúrku na pery,  použite takú, ktorá je o odtieň až dva tmavšia, akou je prirodzená farba vašich pier.

Ak túžite dosiahnuť ešte lepší efekt, použite napríklad bronzer, ktorý nanesiete pod spodnú peru. Pre zvodný efekt na denné svetlo nepoužívajte tmavé odtiene rúžu, ktoré tiež nie sú vhodné na úzke ústa. Tmavý rúž využite vo večerných hodinách, keď sa chystáte niekam sa zabaviť a chcete, aby vám pery kričali. S bordovou a krvavo červenou vás nikto neprehliadne. Krátkodobý efekt zväčšenia pier vám dodajú aj prípravky, ktoré obsahujú pepermint.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií