fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kvôli nákupu v Ikei nemusíme cestovať až do hlavného mesta. Od marca si ho môžeme vyzdvihnúť aj v Košiciach

Máte tip? napíšte nám mailom

Od 1. marca môžu zákazníci IKEA, ktorí žijú na východnom Slovensku, využiť v rámci služby Klikni a vyzdvihni možnosť objednať on-line a následne vyzdvihnúť si svoj nákup na výdajnom mieste v Košiciach.

Klikni a vyzdvihni

V snahe byť k zákazníkom čo najbližšie a umožniť im pohodlné nakupovanie a vysoký štandard služieb sa IKEA od 1. marca rozhodla ponúkať možnosť vyzdvihnutia objednaného tovaru cez službu Klikni a vyzdvihni priamo v Košiciach.

Ako funguje služba? Zákazníci vyberú tovar, vložia ho do nákupného zoznamu a zakliknú možnosť Klikni a vyzdvihni v Košiciach. Cena za službu je 15 eur. Zákazníci si môžu vybrať produkty z celého sortimentu niekoľko tisíc výrobkov IKEA, okrem špecifických produktov ako rastliny, metrový textil či potraviny.

Služba klikni a vyzdvihni od IKEA prichádza už aj na východné Slovensko
Zdroj: shutterstock

„Víziou IKEA je vytvárať lepší každodenný život pre čo najviac ľudí. Snažíme sa počúvať potreby a želania našich zákazníkov a vieme a dlhodobo vnímame záujem o to, aby bola IKEA prítomná aj na východe Slovenska. Rovnako vieme, že množstvo našich zákazníkov, ktorí nakupujú on-line, je práve z Košíc, Prešova a okolia. Preto sme sa rozhodli urobiť prvý krok a rozšírili sme našu službu Klikni a vyzdvihni o možnosť vyzdvihnúť si tovar na výdajnom mieste v Košiciach,“ vysvetľuje Nina Maláková, Country Customer Experience manager pre región Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

Prečítajte si tiež:
Mnísi začnú vyrábať pivo podľa 220-ročného legendárneho receptu! Kedy sa dočkáme prvej várky?

Bezbariérový prístup

Výdajné miesto sa nachádza na Vodomeračskej ulici 1 v Košiciach. Lokalita bola zvolená kvôli bezproblémovému prístupu s automobilom. Toto miesto slúži výlučne na výdaj tovaru objednaného v rámci služby Klikni a vyzdvihni cez Nákup on-line a prevádzkuje ho externá spoločnosť, No Limit Logistika, s. r. o., ktorá zabezpečuje aj dopravné služby pre zákazníkov IKEA.

Zákazníci si nebudú môcť kúpiť výrobky IKEA priamo na mieste. V prvej fáze projektu bude výdajné miesto v Košiciach otvorené 3 dni v týždni; v stredu a piatok od 13:00 – 20:00, v sobotu od 9:00 – 15:00.

Zdroje: webmagazin.teraz.sk / OTSikea.com/skkosice.dnes24.sk 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií