fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tajné nahrávky: Andrej Danko flirtuje so Zsuzsovou

Máte tip? napíšte nám mailom

Andrej Danko minulý rok urputne zapieral, že by s Alenou Zsuzsovou niekedy komunikoval. Vďaka dátam od medzinárodnej siete investigatívnych novinárov sa objavila nahrávka, podľa ktorej Danko klamal. Predseda Národnej rady mal so Zsuzsovou volať trikrát, v telefonátoch si vykali. „Tak vás bozkávam všade,“ rozlúčil sa Andrej Danko na konci jedného z telefonátov.

Po smrti Jána Kuciaka a jeho priateľky Martiny Kušnírovej na svetlo sveta prenikajú nové skutočnosti. Najnovšie si novinári posvietili na predsedu Národnej strany Andreja Danka, ktorý ešte minulý tvrdil, že s Alenou Zsuzsovou nebol v nijakom kontakte. Dokonca opakoval, že ju ani nepozná. Medzinárodná sieť investigatívnych novinárov poskytla dôkazy, ktoré svedčia o opaku.

„Tak vás bozkávam všade,“ odkázal Danko

Podľa informácii od Aktuality.sk mali nahrávky vzniknúť 12. a 13. novembra a ďalšia až 4. decembra 2016. Obaja si navzájom vykajú a je evidentné, že sa snažia dohodnúť na stretnutí. „Dobre, tak okolo siedmej vás zoberiem niekde pri Avone, dobre?“ spýtal sa Danko Zsuzsovej.

Ich telefonáty boli poväčšine formálneho charakteru, niekedy pôsobili trochu flirtovne. Na konci jedného z troch telefonátov Danko dodal: „Tak vás bozkávam všade.“ Zsuzsovej sa dokonca spýtal, či sa na stretnutie teší. „Najviac na svete,“ odpovedala Kočnerova volavka Zsuzsová.

Prečítajte si tiež:
Daniel Bančanský, známy tiež ako BASTA FIX, prichádza s beatboxovým coverom

Zapiera aj Dankov hovorca

Napriek jasným dôkazom Dankov hovorca Tomáš Kostelník zapiera fakt, že by sa Danko niekedy stretol s Zsuzsovou. „Ako vtedy uviedol, s Mariánom Kočnerom sa stretol osobne len raz. Nikdy s ním nerealizoval žiaden obchodný kontakt. S pánom Tóthom a ani pani Zsuzsovou sa osobne nikdy nestretol,“ vyhlásil Kostelník.

Situáciu odmieta bližšie komentovať, odôvodňuje to blížiacimi sa voľbami. Danko sa k novým dôkazom zatiaľ nevyjadril, v súčasnosti je na oficiálnej návšteve v Portugalsku.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií