fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Žehliaca kefa na vlasy. Naozaj funguje alebo je to len výmysel?

Máte ju? Aké sú jej výhody?

Máte tip? napíšte nám mailom

Určite ste o nej už počuli. Žehliaca kefa na vlasy sa často spomínala už pred časom a to hlavne okolo Vianoc, no recenzie a reakcie na ňu boli rôzne. Niektoré blogerky sa však odvážili, kefu si kúpili a svojim fanúšičkám prostredníctvom videa povedali svoj názor na tento produkt aj s podrobným návodom na použitie. Medzi týmito blogerkami bola aj Evs Lok, ktorá vo svojom videu rozprávala a ukazovala, ako žehliacu kefu hodnotí ona. Ona sama si ju kúpila zo zahraničia za 15 dolárov.

Žehliaca kefa na vlasy – áno alebo nie?

Oproti žehličkám na vlasy dochádza k menšiemu poškodeniu vlasov, je bezpečnejšia – je pri nej menšie riziko popálenia sa. Veľmi rýchlo sa nahreje, pri niektorých typoch týchto kief stačí už 30 sekúnd a môžte si začať vyrovnávať vlasy.

Pred použitím žehliacej kefy vlasy starostlivo rozčešte – táto kefa neslúži na rozčesávanie, ale na vyrovnávanie vlasov. Tiež sa však nespoliehajte na to, že to bude mať rovnaký efekt, ako “origoš” žehlička na vlasy. Táto kefa je síce šetrnejšia k vlasom, ale to, či vaše vlasy vyžehlí úplne alebo len z časti, je už naozaj otázka toho, aký typ vlasov máte.

Prečítajte si tiež:
Jej zakladateľku trápil celý život atopický ekzém, v jedinečnej nórskej kozmetike našla vykúpenie. Toto sú produkty, ktoré budete milovať
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií