fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

10 vecí, ktoré muži na ženách naozaj milujú a považujú ich za atraktívne

Ženy vedeli ste, že podľa mužov ste bez make-upu mnohokrát krajšie?

Máte tip? napíšte nám mailom

Žena, neodkladná súčasť každého muža. Či už ako matka, alebo ako polovička, žena je jednoducho samozrejmosť v našich, mužských životoch. Spoločnosť však zaviedla, že žena sa má o seba starať a páčiť sa opačnému pohlaviu po vonkajšej stránke. Čo však mužov na ženách naozaj vzrušuje a čo na nich milujú najviac? V dnešnom článku sa zameriame práve na to, čo muži na ženách milujú.

10 vecí, vďaka ktorým muži považujú niektoré ženy za naozaj atraktívne

Ranné naťahovanie sa

Samozrejme, že muži nepohrdnú krátkymi sukňami a vysokými opätkami. Ale keď vidia ženu v domácom oblečení, neodtrhnú od nej zrak. Muži milujú, keď vstanete a ešte v pyžame sa poriadne ponaťahujete. Vidia vás ako bezbranné, otvorené a zraniteľné stvorenia.

Čo muži na ženách naozaj milujú

Strapaté vlasy

Možno aj vy míňate veľké sumy a kopec času na dokonalé vlasy. Mužom sa páčia ženy, ktoré nosia svoje vlasy prirodzene. V skutočnosti ich priťahujú viac rozstrapatené a nedokonalé vlasy, než tie perfektne upravené.

Bez make-upu

Väčšina mužov preferuje na ženách prirodzený alebo žiaden make up. A to nielen preto, že milujú prirodzenosť. Ale nemajú v láske, ak sú po bozkávaní špinaví od make-upu. Make-up môže byť niekedy veľkou prekážkou.

Prečítajte si tiež:
Mrazivé svedectvo známej herečky: „Znásilnil ma priamo pri natáčaní filmu"

Čo muži na ženách naozaj milujú

Okrúhle bruško

Ak si myslíte, že štíhle, vypracované a úplne ploché brucho je to, čo sa mužom páči, ste na omyle. Nie je na žene nič krajšie, ako ženské bruško, ktoré je jemne zaoblené. Aj najneodolateľnejšia žena sveta Marilyn Monroe raz povedala: “Žena bez bruška je ako dom bez balkónu.” A nemožno s ňou nesúhlasiť.

Vrásky

Vrásky trápia ženy oveľa viac než mužov. Väčšina mužov považuje ženy so zopár vráskami na tvári za extrémne atraktívne. Veď vrásky sú predsa znakmi skúseností, vyspelosti a múdrosti.

Čo muži na ženách naozaj milujú

Dobrý apetít

Ženy, ktoré sa sústredia iba na diéty, mužov vôbec nepriťahujú. Mať zdravý apetít a nebáť sa zjesť čokoľvek pre muža znamená, že ste sebavedomá a nezaujíma vás názor iných. Takáto žena si získa mužovu dôveru takmer okamžite. Pamätajte si: Extrémy sú nebezpečné. Nezjedzte na prvom rade všetko čo uvidíte.

Okuliare

Možno bolo nosenie okuliarov počas puberty naozajstná tortúra, v dospelosti má nosenie tohto doplnku opačný efekt. Žena s okuliarmi je pre mužov extrémne sexy a “chic”. Muži si ju všimnú oveľa skôr než ženu, ktorá okuliare nenosí. So ženskou urobia zázraky. Vyčarujú z nej bezbrannú a zároveň sebavedomú, nezávislú osobnosť.

Prečítajte si tiež:
Tak sme sa dočkali! Je tu antikoncepcia pre mužov

Neopálené miesta pod plavkami

Zvyčajne sú ženy veľmi sklamané, keď vidia na svojom tele neopálené miesta pod plavkami. Tento problém však mužov netrápi. Väčšina z nich vlastne tento kontrast na ženskom tele považuje za príťažlivý.

Maxi sukne

Dlhá, padavá sukňa dokáže byť oveľa viac, než minisukňa. Maxi sukne sú ako tajomstvo, ktoré čaká na odhalenie. Dokonca aj vtedy, ak vaše nohy videl partner miliónkrát, tento kúsok mu naozaj podnieti predstavivosť.

Bosé nohy

Mnoho mužov vníma bosé ženské nohy za naozaj sexy. V minulosti muži mohli ženské bosé chodidlo vidieť až po svadbe. Dokonca aj dnes ich táto časť ženského tela priťahuje.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií