Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Cover verzia od Marianny – Evanescence My Immortal

Portál Klocher.sk vám prináša poprvýkrát cover verziu nejakej pesničky. Konkrétne ide o cover: Evanescence My Immortal. Začínajúca speváčka sa vám už predstaví sama. Určite budeme radi, keď do komentárov vyjadríte svoj názor na tento cover.

Povedz nám niečo o sebe

Volám sa Marianna Homzová, mám 18 rokov a spievam cca 6 rokov. Bývam v malom meste na východe Slovenska vo Svidníku. Zatiaľ som spievala len niekde tu po okolí, a tento cover je môj prvý, ktorý som sa rozhodla nahrať v štúdiu, spraviť video a hodit to na Youtube. Zatiaľ stále navštevujem základnú umeleckú školu u nás v meste a zvažujem, či ísť na konzervátorium popri vysokej škole, alebo nejakú inú cestu, aby som sa aj naďalej mohla venovať spevu, aj za pomoci hlasového pedagoga.

Prečo práve spev?

Vlaste ani neviem ako som sa dostala k spevu, zrazu ma to chytilo a teraz je moja to srdcová záležitosť

Prečo rockový hit od kapely Evanescence?

Evanescence je moja najobľúbenejšia kapela a táto pieseň sa mi veľmi páči. Mala som trochu obavy z jej prespievania, ale moji blízki ma v tom podporovali.

Teraz si vypočujte prvý COVER na portáli KLOCHER.SK

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií