fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kate Middleton a William: Prečo ich deti nenastúpia do školy?

Kate Middleton a princ William sa rozhodli. Princ George a princezná Charlotte sa do školy tak skoro nevrátia.

Máte tip? napíšte nám mailom

Kate Middleton a princ Wiliam neplánujú poslať svoje deti do školy,  a to aj napriek otvoreniu školských tried, ktoré sa má uskutočniť 1. júna 2020. Najmladší členovia kráľovskej rodiny tak naďalej ostávajú doma. Túto informáciu verejnosti priniesli najznámejšie britské noviny, The Sunday Times.

Princ George a princezná Charlotte sa budú učiť doma

Podobne ako aj ostatné deti, aj princ George a princezná Charlotte od marca nechodili do školy a vzdelávali sa doma pod vedením svojich rodičov. Kate Middleton a princ William sa rozhodli využiť príležitosť zatvorenia škôl a pandémie koronavírusu a čo najviac času trávia so svojimi deťmi. A obaja si vyskúšali aj úlohy súkromných učiteľov. Vzdelanie ich detí je pre oboch manželov nesmierne dôležité a hoc sa o ich potomkov stará tím špecialistov, ich učiteľmi sa stali aj oni.

Podľa Sunday Times sa vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge skutočne rozhodli odmietnuť nástup ich detí do školy od 1. júna. A to napriek opätovnému otvoreniu určitých tried, ktoré schválila britská vláda. Opätovný nástup do školy sa však týka iba princeznej Charlotte. Nie je to však prípad jej brata, princa Georga. Kate Middleton a princ William sa však rozhodli, aby ani jeden z nich do školy nenastúpil. Obaja sa tiež jasne na verejnosi vyjadrili, že sa obávajú opätovného otvorenia škôl, a preto nepošlú svoje deti späť do školy. A zdá sa, že toto rozhodnutie urobí z malého princa a z malej princeznej ešte viac neoddeliteľných súrodencov a priateľov.

Prečítajte si tiež:
Meghan Markle: Jej manžel, princ Harry, nebol nikdy taký nešťastný

Kate Middleton obdivuje svoje deti

Princ George a princezná Charlotte budú aj naďalej dodržiavať prísny časový harmonogram, ktorý im pripravili ich rodičia. Cieľom Kate Middleton a jej manžela je, aby ich deti nestratili nič z dokonalosti získanej vďaka prestížnej škole Thomas’s Battersea. Kate Middleton im dokonca ani nenecháva čas na oddych. „Nehovorte deťom, ale pokračovali sme vo vyučovaní aj počas veľkonočných sviatkov,“ povedala pre BBC. V rozhovore dodala, že svojim deťom nepovedala, že to boli sviatky. ,,Princ George a princezná Charlotte však nemajú absolútne žiadny problém dodržiavať prísne stanovený režim, čo potvrdila aj vojvodkyňa z Cambridge: „Majú toľko vytrvalosti, neviem, ako to dokážu!“

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj gala

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií