fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kráľovská rodina bude opäť spolu! Čo ich spojilo?

Už o niekoľko mesiacov sa celá kráľovská rodina spojí a ukáže na verejnosti. Po odchode princa Harryho a Meghan Markle do Kanady to bude prvá príležitosť vidieť ich spolu.

Máte tip? napíšte nám mailom

Všetci členovia britskej kráľovskej rodiny sa podľa najnovších informácií stretnú na svadbe princeznej Beatrice z Yorku 29. mája v Londýne. Na svadbe nebude chýbať ani Meghan Markle a princ Harry. A to aj napriek hlbokej averzii vojvodkyne zo Sussexu k otcovi nevesty, princovi Andrewovi.

Kráľovská rodina na svadbe

Po nepríjemných udalostiach a obroskej kríze v kráľovskej rodine sa v máji konečne objaví svetlejší bod ich náročných dní. Po svadbe princa Harryho a Meghan Markle v roku 2018, ako aj po uzavretí  manželstva princeznej Eugenie s Jackom Brooksbankom, bude mať rok 2020 tiež nový kráľovský manželský pár. Táto šťastná udalosť by mohla priniesť aspoň trošku radosti po nahromadení množstva nepríjemných udalostí za posledné mesiace.

Po obvineniach princa Andrewa z pedofílie, Megxite, zdravotných problémoch manžela kráľovnej Ažbety ll., ako aj rozvode Petra Phillipsa, si Alžbeta II. aspoň na chvíľku vydýchne a bude si môcť vychutnať nádhernú udalosť v rodine. Uzavretie manželstva princeznej Beatrice z Yorku a Edoarda Mapelliho Mozziho sa bude oslavovať 29. mája v Londýne. Svadby sa zúčastní bez výnimky celá kráľovská rodina.

Prečítajte si tiež:
Harry a Meghan roztrhli kráľovskú rodinu, stojí za tým Kate?

Meghan Markle bude mať rovnakú úlohu ako Kate Middleton

Vojvodkyňa zo Sussexu nebude mať počas tohto špeciálneho dňa klobúk, ktorý je typický pre klan Windsor. Nebude sedieť ani na strane hostí zo strany nevesty a podobne ako jej švagriná Kate Middleton bude počas obradu zohrávať len diskrétnu úlohu. Jej aj Harryho prítomnosť je však dôležitá pre kráľovnú a dokazuje, že rodina zostáva jednotná aj napriek Megxitu.

Harry a Meghan majú voči monarchii stále záväzky

Harry a Meghan Markle sú napriek Megxitu ešte stále členmi kráľovskej rodiny. Zmluva o ich odchode a vzdaní sa funkcií nadobudne platnosť až o niekoľko mesiacov. Manželia zo Sussexu majú teda ešte voči britskej monarchii záväzky.

Kráľovná tiež požiadala svojho vnuka a jeho manželku, aby sa zúčastnili bohoslužby, ktorá sa bude konať 9. marca vo Westminsterskom opátstve. Princ Harry a Meghan Markle by sa v tento deň mali stretnúť aj so zvyškom kráľovskej rodiny. Chýbať nebude ani princ Charles a Camilla, ako aj Harryho starší brat princ William a Kate Middleton. Okrem nich sa očakávajú aj predstavitelia 53 členských krajín spoločenstva.

Prečítajte si tiež:
Princ Harry: Poslednýkrát na verejnosti pred odchodom z Británie
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Gala
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií