Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Manžel oznámil manželke, že je tehotná! Potom prišiel šok!

Texaskí vlogeri Sam and Nia šokovali fanúšikov

Sam a Nia sú manželia, ktorí sa o rodinný život seba a a svojich detí delia cez videá s mnohými fanúšikmi na celom svete. Tentokrát mal Sam podozrenie, že je Nia tehotná. Zobral tehotenský test a šiel s ním do kúpeľne. Ráno Nia po sebe nespláchla záchod, aby nezobudila svoje spiace deti. Sam teda použil vzorku jej moču na tehotenský test a zostal úprimne prekvapený. Nia bola tehotná! Keď vošiel do kuchyne, jeho deti a manželka práve raňajkovali. Chvíľu počkal a potom jej test s dvoma čiarkami ukázal. Najskôr si myslela, že je to vtip, no potom sa aj ona začala tešiť . Ich deti zo začiatku viac zaujímali raňajky, ale keď si uvedomili, čo sa deje, začali sa tešiť tiež.

No predsa, tieto veci by si mali aspoň zo začiatku nechať pre seba, aby sa nezakríkli. Bohužiaľ, ich radosť netrvala dlho. O 3 dni pridali nové video s týmto popisom:

Prázdnota a smútok, ktorý prichádza s potratom prišla ako šok a my sa s tým vyrovnávame, ale chceme do toho zahrnúť  aj vás. Je tam rana o potrate, ktorá hovorí, že v tom musíme byť sami a zachovať súkromie, ale to, čo sa stalo, nie je nič menšie, než strata dieťaťa. Bolesť a rana je skutočná. Je to niečo, o čom je potrebné hovoriť, a niečo, čo si vyžaduje podporu od priateľov a rodiny.

https://www.youtube.com/watch?v=Dr6aHi98iGI

Zdroj: youtube.com ; facebook.com/SamAndNia

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií