Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Nechutná fotka gynekologičky. To čo odfotila je vrchol drzosti!

Nechutná fotka gynekologičky!

Počas pôrodu jednej zo svojich pacientok si  ženská lekárka spravila fotku na pôrodnej sále. Na tom by ešte nič nehutné nebolo, lenže  fotka jasne zachytáva priebeh pôrodu, nahú pacientku aj zdravotný personál . Kým na fotke doktorka ľavou rukou ukazuje znak mieru, pravou rukou pomáha dieťaťu na svet.
Fotku z pôrodnej sály  lekárka o pár hodín od narodenia dieťaťa zdieľala na Facebooku, čo  spôsobilo pobúrenie.

,,Takéto konanie lekára je neprijateľné a my sa snažíme vyriešiť prípad čo najskôr,“ povedal  Datuk Ayub Rahmat, predseda Výboru pre zdravie a životné prostredie Malajzie.
Dodal, že to bolo prvýkrát, čo  bol takýto prípad hlásený v nemocnici Johor Bahru Malaysia . Tiež varoval zdravotnícky personál, aby nezneužívali technológiu pre podobné veci, a zdôraznil,  že takéto konanie je neprípustné a nekorektné, najmä pokiaľ ide o pacienta.
Fotka, ktorá sa dočkala tisícov lajkov a zdieľaní, bola následne lekárkou odstránená zo sociálnej siete kvôli rešpektovaniu súkromia pacientky.

Doktorka - gynekologičky

Lekárka si poriadne zavarila. Problém bola už samotná fotka, jej  zverejnenie je označované ako škandál .

Keďže prípad sa ešte stále vyšetruje, nie je isté, čo s lekárkou bude. Vedenie  nemocnice čaká na záver vyšetrovania a podľa  neho sa rozhodne , či by lekárka mala byť vyhodená, alebo pokutovaná.
Minister zdravotníctva v krajine, Dr Seri Subramaniam, sľúbil rýchle rokovanie a  potrestanie lekárky.

Zdroj : dailymail.co.uk

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií