fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Neuveriteľné! Kylie Jenner sa len pár mesiacov po pôrode pýši postavou snov! Aký je jej tajný trik?

Máte tip? napíšte nám mailom

Božská Kylie Jenner sa dostala po pôrode do top formy rekordne rýchlo, zatienila dokonca aj svoje sestry! Ako to robí?

Úspešná podnikateľka z “klanu Kardashianiek” sa len vo februári tohto roku stala mamou, pôrod však na jej postave nezanechal žiadne stopy. Kylie sa pýši zvodnými ženskými krivkami a spevneným telom – vďaka však nepatrí genetike ale tvrdej makačke vo fitku. Mladá mamička pribrala počas tehotenstva takmer 20 kíl! Po narodení dcérky však ani trochu neotáľala a okamžite začala na svojej postave tvrdo drieť.  Ak teda, milé dámy, dúfate, že stačí nehybne sedieť na zadku a kilá pôjdu samé dolu, budeme vás musieť vyviesť z omylu.

Keďže ženské telo prechádza počas tehotenstva obrovskými zmenami, návrat do pôvodoného režimu môže byť miestami bolestivý. Potrebná je vysoká dávka disciplíny, sebazaprenia a pevnej vôle. Inak to nebolo ani u slávnej celebrity, ktorú v tomto boji podporovala najmä staršia sestra Kim. Naordinovala Kylie prísny jedálniček a zoškrtala jej denný kalorický príjem len na 1000 kalórií denne, pričom úplne vyradili akékoľvek sacharidy a sladkosti.

Prečítajte si tiež:
Zdravie máme iba jedno a zmrzlina až tak nepomôže. Pozrite si letný manuál, ako zvládať tropické horúčavy

Ako teda vyzerá jej denný jedálniček? Na raňajky si zvyčajne dopraje poriadnu porciu lososa, ktorý je plný nenasýtených omega 3 mastných kyselín, čo ho zaraďuje medzi najzdravšie ryby na svete. Obed väčšinou tvorí bohatá a pestrá zmes šalátu a deň ukončí ľahkou a sviežou polievkou. Úplne sa vyhýba pečivu, cestovinám či sladkostiam, keďže jej strava je postavená hlavne na vysokom príjme bielkovín. Diétu dopĺňa detoxikačným čajom a organickými džúsmi, ktoré jej pomáhajú udržať na uzde maškrtný jazýček.

Alfou a omegou je tvrdý tréning

Spevnenú postavu a zvodné krivky dosiahla Kylie vďaka hodinám poctivého tréningu a cvičeniu venuje denne viac ako 3 hodiny. Jej tréning sa skladá najmä z vysoko intenzívneho kardia, behu, klikov, drepov a cvičenia s činkami. Odkazuje všetkým ženám, že hoci je dieťa najväčším pokladom v jej živote, netreba zabúdať ani na vlastné telo a spokojnosť. Pretože ak ste spokojná vy, vycíti to aj vaša ratolesť a vznikne medzi vami harmónia.

 

Zdroj: EF

Foto: facebook

 

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií